50 mijls

26 april 2008

Starttijd: 09:30:00.0        Texel Rating        <=4Bft(Std)

 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
333 Trigger
Hofman, F33
1 1.0 16:05:50.0 6:35:50.0 6:31:54.9 =GT * 100 / 101.0
1704 Sorry Alice
Richard Bokkering, F31R
2 2.0 16:37:46.0 7:07:46.0 6:39:46.9 =GT * 100 / 107.0
92029 BLUEBIRD
Martin Rudolf, DF920
3 3.0 18:14:46.0 8:44:46.0 7:20:58.8 =GT * 100 / 119.0
7 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
4 4.0 18:42:59.0 9:12:59.0 8:00:51.3 =GT * 100 / 115.0
92017 Makwaku
Klaas Parrel, DF920
5 5.0 18:28:58.0 8:58:58.0 8:01:13.2 =GT * 100 / 112.0
595 THREE OF A KIND
Hans Petri, F27
6 6.0 20:01:33.0 10:31:33.0 9:04:26.4 =GT * 100 / 116.0

 

1e Wok

3 en 4 mei 2008

Starttijd: 00:00:00.0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200314 Blue Bird
Martin Rudolph
1 1.0 02:28:16.0 2:28:16.0 2:04:35.6 =GT * 100 / 119.0
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar
2 2.0 02:35:17.0 2:35:17.0 2:15:01.7 =GT * 100 / 115.0
200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas
3 3.0 02:32:20.0 2:32:20.0 2:21:03.0 =GT * 100 / 108.0
199905 Miss Tri
Pentcho Bodegom
4 4.0 02:48:21.0 2:48:21.0 2:21:28.2 =GT * 100 / 119.0
199717 Sant Dorig
Bram en Doddy van Leeuwen
dns 7.0
199713 Samax
Cees van Dongen
dns 7.0

 

 

Race 2

 

Starttijd: 00:00:00.0        Texel Rating        <=4Bft(Std)  

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200314 Blue Bird
Martin Rudolph
1 1.0 01:53:25.0 1:53:25.0 1:35:18.5 =GT * 100 / 119.0
199905 Miss Tri
Pentcho Bodegom
2 2.0 01:59:30.0 1:59:30.0 1:40:25.2 =GT * 100 / 119.0
199717 Sant Dorig
Bram en Doddy van Leeuwen
3 3.0 02:27:50.0 2:27:50.0 1:44:50.8 =GT * 100 / 141.0
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar
4 4.0 02:01:40.0 2:01:40.0 1:45:47.8 =GT * 100 / 115.0
199713 Samax
Cees van Dongen
5 5.0 02:00:59.0 2:00:59.0 1:46:07.5 =GT * 100 / 114.0
200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas
6 6.0 01:57:45.0 1:57:45.0 1:49:01.7 =GT * 100 / 108.0

 

Rondje IJsselmeer 2008

 

17 mei 2008

Starttijd: 10:00:00.0        Texel Rating        <=4Bft(Std)

 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
NED333 Trigger
Paul Hofman, F33
1 15:08:20.0 5:08:20.0 5:05:17 =GT * 100 / 101.0
1 Equinox
Renzo vd Plas, Hughes 37
2 15:50:08 5:50:08.0 5:15:26 =GT * 100 / 111.0
TR10 Si-Môn
Bart Dogterom, Grainger 32+
3 15:22:00 5:22:00 5:18:49 =GT * 100 / 101.0
92017 Makwaku
Klaas Parrel, DF920
4 15:59:58 5:59:58 5:21:24 =GT * 100 / 112.0
30 Noreen
Gary Mulder, F36
5 16:10:58 6:10:58 5:28:17 =GT * 100 / 113.0
697 Samax
Cees Dongen, F27
6 16:26:00 6:26:00 5:32:46 =GT * 100 / 116.0
7 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
7 16:33:35 6:33:35 5:42:15 =GT * 100 / 115.0
14 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
8 18:38:12 8:38:12.0 6:18:15 =GT * 100 / 137.0
0 Tiara Moana
Pieter Pekelharing, Outremer 40/43
10 16:59:20 6:59:20.0 6:28:16 =GT * 100 / 108.0
595 THREE OF A KIND
Hans Petri, F27
9 17:49:00 7:49:00 6:55:03 =GT * 100 / 113.0
6 AKKA
Jan Willem Crevel, Havcat 31
00:00:00 00:00:00 DNF =GT * 100 / 118.0
10 Madeleine
Huib Dinant, Catana 42s
00:00:00 00:00:00 DNF =GT * 100 / 133.0
92029 BLUEBIRD
Martin Rudolf, DF920
00:00:00 00:00:00 DNF =GT * 100 / 119.0

 

Henk Eggink trofee 2008

 

4 september 2008 race 1

Starttijd: 12:05:00.0        Texel Rating        >4Bft(Std)  

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200314 BLUEBIRD
Martin Rudolf, DF920
13:03:55 58:55 47:30 =GT * 100 / 124.0
200709 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
13:03:12 58:12 49:19 =GT * 100 / 118.0
198925 Het verstand van Poeh
Karst Hoogeboom, Kraken 33
13:06:30 1:01:30 50:49 =GT * 100 / 121.0
199302 Kikuyu
Jaap de Boer, Dragonfly 1000
13:06:43 1:01:43 52:18 =GT * 100 / 118.0
199717 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
13:25:38 1:20:38 57:11 =GT * 100 / 141.0
200012 Madeleine
Huib Dinant, Catana 42s
13:27:47 1:22:47 1:00:25 =GT * 100 / 137.0
200015 Si-mon
Bart Dogterom, Grainer 33
13:12:17 1:07:17 1:04:04 =GT * 100 / 105.0
200127 African Love
Gideon Goudsmit,Fast Cat 435
13:39:34 1:34:34 1:12:44 =GT * 100 / 130.0
198522 Zwalp
E.H.M. Spaas, 10 m Cat
13:40:58 1:35:58 1:13:49 =GT * 100 / 130.0

 

4 september 2008 race 2  

Starttijd: 13:50:00.0        Texel Rating        >4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200709 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
14:50:34 1:00:34 51:19 =GT * 100 / 118.0
200314 BLUEBIRD
Martin Rudolf, DF920
14:55:17 1:05:17 52:38 =GT * 100 / 124.0
199302 Kikuyu
Jaap de Boer, Dragonfly 1000
14:53:53 1:03:53 54:08 =GT * 100 / 118.0
199717 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
15:06:55 1:16:55 54:33 =GT * 100 / 141.0
200012 Madeleine
Huib Dinant, Catana 42s
15:07:32 1:17:32 56:35 =GT * 100 / 137.0
198925 Het verstand van Poeh
Karst Hoogeboom, Kraken 33
14:58:52 1:08:52 56:54 =GT * 100 / 121.0
200127 African Love
Gideon Goudsmit,Fast Cat 435
15:14:30 1:24:30 1:05:00 =GT * 100 / 130.0
198522 Zwalp
E.H.M. Spaas, 10 m Cat
15:21:53 1:31:53 1:10:40 =GT * 100 / 130.0

 

   

Henk Eggink trofee 2008 Einduitslag

 

Texel Rating          

punten race 1 race 2
Zeilno Naam
1 200709 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
3 2 1
2 200314 BLUEBIRD
Martin Rudolf, DF920
3 1 2
3 199302 Kikuyu
Jaap de Boer, Dragonfly 1000
7 4 3
4 198925 Het verstand van Poeh
Karst Hoogeboom, Kraken 33
9 3 6
5 199717 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
9 5 4
6 200012 Madeleine
Huib Dinant, Catana 42s
11 6 5
7 200127 African Love
Gideon Goudsmit,Fast Cat 435
15 8 7
8 198522 Zwalp
E.H.M. Spaas, 10 m Cat
17 9 8
9 200015 Si-mon
Bart Dogterom, Grainer 33
31 7 dns

 

ZeelandKristal

 

5 september 2008

 

Starttijd: 10:45:00.0        Texel Rating          

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199904 Sorry Alice
Richard Bokkering, F 31R
11:58:00 1:13:00 1:08:13 =GT * 100 / 107.0
199134 Makwaku
Klaas Parel, DF920
12:12:51 1:27:51 1:18:26 =GT * 100 / 112.0
198925 Het verstand van Poeh
Karst Hoogeboom, Kraken 33
12:21:36 1:36:36 1:23:16 =GT * 100 / 116.0
200709 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
12:23:35 1:38:35 1:26:28 =GT * 100 / 114.0
199537 Tiare-Moana
Pieter Pekelharing, Outremer 43
12:44:35 1:59:35 1:31:59 =GT * 100 / 130.0
199905 Miss Tri
Pencho Bodegom, Corsair F24 MK2
12:37:45 1:52:45 1:32:25 =GT * 100 / 122.0
200310 Tresoor
Tom Siemerink, F32
12:23:53 1:38:53 1:33:17 =GT * 100 / 106.0
200314 Blue Bird
Martin Rudolf, DF920
12:31:45 1:46:45 1:35:18 =GT * 100 / 112.0
199717 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
12:59:46 2:14:46 1:35:34 =GT * 100 / 141.0
200012 Madeleine
Huib Dinant, Catana 42s
12:57:05 2:12:05 1:36:24 =GT * 100 / 137.0
200015 Si-mon
Bart Dogterom, Grainer 33
12:26:35 1:41:35 1:36:44 =GT * 100 / 105.0
200127 African Love
Gideon Goudsmit,Fast Cat 435
12:50:00 2:05:00 1:39:14 =GT * 100 / 126.0
197023 Zazou
Pieter Scargo, Startck 865
13:15:37 2:30:37 1:39:44 =GT * 100 / 151.0
199302 Kikuyu
Jaap de Boer, Dragonfly 1000
12:45:14 2:00:14 1:47:21 =GT * 100 / 112.0
198416 Fun Fun
Ron Bijl,F 82R
12:44:50 1:59:50 1:49:56 =GT * 100 / 109.0
198522 Zwalp
E.H.M. Spaas, 10 m Cat
13:04:30 2:19:30 1:51:36 =GT * 100 / 125.0
200235 A Capella
Peter Bakker,Green
12:48:26 2:03:26 2:03:26 =GT * 100 / 100.0

 

 

CTC Jubileumwedstrijd 2008

 

7 september 2008

 

Starttijd: 10:00:00.0        Texel Rating          

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199537 Tiare-Moana
Pieter Pekelharing, Outremer 43
11:52:38 1:52:38 1:26:38 =GT * 100 / 130.0
200123 Guzjen
Jacob Blom, DF 920 Touring
11:35:28 1:35:28 1:26:47 =GT * 100 / 110.0
198925 Het verstand van Poeh
Karst Hoogeboom, Kraken 33
11:41:23 1:41:23 1:27:24 =GT * 100 / 116.0
200709 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
11:41:38 1:41:38 1:29:09 =GT * 100 / 114.0
199134 Makwaku
Klaas Parel, DF920
11:43:03 1:43:03 1:32:00 =GT * 100 / 112.0
200015 Si-mon
Bart Dogterom, Grainer 33
11:42:53 1:42:53 1:41:51 =GT * 100 / 101.0
199717 Sant Dorig
Bram van Leeuwen, Catana 40s
12:26:28 2:26:28 1:43:52 =GT * 100 / 141.0
199302 Kikuyu
Jaap de Boer, Dragonfly 1000
12:06:03 2:06:03 1:46:49 =GT * 100 / 118.0
200318 Trivial Pursuit
Robert de Vries, Corsair F 27
12:02:09 2:02:09 1:48:05 =GT * 100 / 113.0
199536 Pegasus
Rob Knol, Iroquois MK2
12:36:27 2:36:27 1:48:38 =GT * 100 / 144.0
199409 Spirit
L.M. Wiersma, Maldives 990
12:22:37 2:22:37 1:50:33 =GT * 100 / 129.0

 

 

3e WOK Wedstrijd 4-5 oktober 2008

 

Op 4 en 5 oktober stonden de gebruikelijke wokwedstrijdjes op de agenda.
Op 4 oktober zijn 2 races gevaren met windkracht 5 – 7 bf.
Op 5 oktober zijn de wedstrijden niet doorgegaan wegens het onstuimige weer.

 

 

Trintelhaven 4-10-2008 Race 1

 

Starttijd: 14:00:00.0        Texel Rating         

 

 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199134 Makwaku
Klaas Parrel
1 1.0 14:39:22.0 39:22.0 33:38.8 =GT * 100 / 117.0
200314 Blue Bird
Martin Rudolph
2 2.0 14:42:54.0 42:54.0 34:35.8 =GT * 100 / 124.0
200711 Three of a kind
Hans Petri
3 3.0 14:45:12.0 45:12.0 37:59.0 =GT * 100 / 119.0
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar
4 4.0 14:46:12.0 46:12.0 39:09.2 =GT * 100 / 118.0

 

Trintelhaven 4-10-2008 Race 2

 

Starttijd: 15:00:00.0        Texel Rating         

 

 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200314 Blue Bird
Martin Rudolph
1 1.0 15:40:05.0 40:05.0 32:19.5 =GT * 100 / 124.0
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar
2 2.0 15:44:01.0 44:01.0 37:18.1 =GT * 100 / 118.0
200711 Three of a kind
Hans Petri
3 3.0 15:49:15.0 49:15.0 41:23.2 =GT * 100 / 119.0
199134 Makwaku
Klaas Parrel
dns 5.0

 

Totaaluitslag Trintelhaven 4 oktober 2008 Texel Rating  

 

 

No Zeilno Naam Punten 1 2
1 200314 Blue Bird
Martin Rudolph
3.0 2 1
2 199134 Makwaku
Klaas Parrel
6.0 1 dns
3 200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar
6.0 4 2
4 200711 Three of a kind
Hans Petri
6.0 3 3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *