2e Wok

20 en 21 juni 2009

Race 1

Starttijd: 14:30:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Plaats Punten Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199134 Klaas Parrel, spi, Gr1, DF920
Makwaku
1 946 15:14:27,0 44:27,0 37:02,5 =GT * 100 / 120,0
199904 Bökkerink, Richard, scr, Gr1, F31R
Sorry Alice
2 645 15:10:44,0 40:44,0 37:22,2 =GT * 100 / 109,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
3 469 15:11:38,0 41:38,0 39:39,0 =GT * 100 / 105,0
199713 Cees van Dongen, kl.spi, Gr1, F27
Samax
4 344 15:18:42,0 48:42,0 39:55,1 =GT * 100 / 122,0
200314 Martin Rudolph, scr, DF920
Blue Bird
5 247 15:20:42,0 50:42,0 40:14,3 =GT * 100 / 126,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
6 168 15:18:40,0 48:40,0 40:33,3 =GT * 100 / 120,0
200711 Hans Petri, z.spi, n.gem., F27
Three of a kind
7 101 15:27:00,0 57:00,0 47:53,9 =GT * 100 / 119,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
dns 0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 0

 

Race 2

Starttijd: 15:40:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Plaats Punten Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199134 Klaas Parrel, spi, Gr1, DF920
Makwaku
1 946 16:28:43,0 48:43,0 40:35,8 =GT * 100 / 120,0
199904 Bökkerink, Richard, scr, Gr1, F31R
Sorry Alice
2 645 16:24:35,0 44:35,0 40:54,1 =GT * 100 / 109,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3 469 16:29:20,0 49:20,0 41:06,7 =GT * 100 / 120,0
199713 Cees van Dongen, kl.spi, Gr1, F27
Samax
4 344 16:31:02,0 51:02,0 41:49,8 =GT * 100 / 122,0
200314 Martin Rudolph, scr, DF920
Blue Bird
5 247 16:33:15,0 53:15,0 42:15,7 =GT * 100 / 126,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
6 168 16:27:07,0 47:07,0 44:52,4 =GT * 100 / 105,0
200711 Hans Petri, z.spi, n.gem., F27
Three of a kind
7 101 16:34:07,0 54:07,0 45:28,6 =GT * 100 / 119,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
dns 0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 0

 

Race 3

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Plaats Punten Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200314 Martin Rudolph, scr, DF920
Blue Bird
1 1004 11:31:56,0 1:31:56,0 1:15:21,3 =GT * 100 / 122,0
199904 Bökkerink, Richard, scr, Gr1, F31R
Sorry Alice
2 703 11:21:22,0 1:21:22,0 1:18:14,2 =GT * 100 / 104,0
199713 Cees van Dongen, kl.spi, Gr1, F27
Samax
3 527 11:32:19,0 1:32:19,0 1:18:54,2 =GT * 100 / 117,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
4 402 11:31:58,0 1:31:58,0 1:20:40,3 =GT * 100 / 114,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
5 305 11:26:32,0 1:26:32,0 1:22:24,8 =GT * 100 / 105,0
199134 Klaas Parrel, spi, Gr1, DF920
Makwaku
6 226 11:34:25,0 1:34:25,0 1:23:33,3 =GT * 100 / 113,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
7 159 11:33:34,0 1:33:34,0 1:25:03,6 =GT * 100 / 110,0
200711 Hans Petri, z.spi, n.gem., F27
Three of a kind
8 101 11:49:10,0 1:49:10,0 1:31:44,2 =GT * 100 / 119,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
dnc 0

 

Overall 2e WOK weekend 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200314 Martin Rudolph, scr, DF920
Blue Bird
1993 2 4 1
2 199904 Bökkerink, Richard, scr, Gr1, F31R
Sorry Alice
1993 4 1 2
3 199134 Klaas Parrel, spi, Gr1, DF920
Makwaku
1750 1 2 7
4 199713 Cees van Dongen, kl.spi, Gr1, F27
Samax
1465 3 3 3
5 200310 Tom Siemerink, F32AX
Tresoor
720 5 6 5
6 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
641 6 5 6
7 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
402 dns dns 4
8 200711 Hans Petri, z.spi, n.gem., F27
Three of a kind
303 7 7 8

Rondje IJsselmeer

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std)

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199904 Bökkerink, Richard, spi, F31R
Sorry Alice
1 1,0 14:50:20,0 4:50:20,0 4:36:30,5 =GT * 100 / 105,0
199905 P.J. Bodegom, zeilnr 9905, F24Mk2
Miss Tri
2 2,0 16:13:30,0 6:13:30,0 4:56:25,7 =GT * 100 / 126,0
199134 Klaas Parrel, spi, DF920
Makwaku
3 3,0 15:52:02,0 5:52:02,0 5:00:53,0 =GT * 100 / 117,0
200609 Arno Molenaar, spi, zeilnr 7, F31
Thrill Seeker
4 4,0 15:50:05,0 5:50:05,0 5:01:47,8 =GT * 100 / 116,0
200314 Martin Rudolph, scr, zeilnr GER 92029,
DF920 Blue Bird
5 5,0 16:08:55,0 6:08:55,0 5:02:23,4 =GT * 100 / 122,0
200201 Jaap de Geus, spi, zeilnr NED 28003
DF28 Triple blue
6 6,0 15:40:15,0 5:40:15,0 5:03:47,7 =GT * 100 / 112,0
200909 Hermann Boks, F9A
20+
7 7,0 15:55:00,0 5:55:00,0 5:08:41,7 =GT * 100 / 115,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
8 8,0 15:31:33,0 5:31:33,0 5:15:45,7 =GT * 100 / 105,0
163 Daam van der Leij, spi, zeilnr NED 163,
DF 920 Touring Wetterjuffer
9 9,0 16:06:00,0 6:06:00,0 5:29:43,8 =GT * 100 / 111,0
200704 Ipe Piccardt Brouwer, spi, DF920
Ngalawa
10 10,0 16:38:00,0 6:38:00,0 5:43:06,2 =GT * 100 / 116,0
8066 Jeroen de Nooijer, zeilnr NED 8066,
Catri 30 Catrina
11 11,0 16:23:00,0 6:23:00,0 6:23:00,0 =GT * 100 / 100,0
198416 Ron Bijl, spi, F82R
Fun Fun
dnf 13,0

1e Wok

9 en 10 mei 2009

Race 1

Starttijd: 14:45:00,0        Texel Rating

Plaats Punten Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200711 Hans Petri 1 703 16:18:00,0 1:33:00,0 1:18:09,1 =GT * 100 / 119,0
200310 Tom Siemerink 2 402 16:12:12,0 1:27:12,0 1:23:02,9 =GT * 100 / 105,0
200710 Zieger Driesen 3 226 16:17:26,0 1:32:26,0 1:23:16,4 =GT * 100 / 111,0
200609 Arno Molenaar 4 101 16:18:39,0 1:33:39,0 1:25:08,2 =GT * 100 / 110,0

Race 2

 

Starttijd: 16:30:12,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
200609 Arno Molenaar 1 703 17:32:47,0 1:02:35,0 56:53,6 =GT * 100 / 110,0
200310 Tom Siemerink 2 402 17:30:12,0 1:00:00,0 57:08,6 =GT * 100 / 105,0
200711 Hans Petri 3 226 17:38:22,0 1:08:10,0 57:17,0 =GT * 100 / 119,0
200710 Zieger Driesen 4 101 17:36:24,0 1:06:12,0 59:38,4 =GT * 100 / 111,0

 

 
Totaal

No Zeilno Naam Punten 1 2
1 200711 Hans Petri 929 1 3
2 200609 Arno Molenaar 804 4 1
3 200310 Tom Siemerink 804 2 2
4 200710 Zieger Driesen 327 3 4

 

50 Mijls dualhanded 

Starttijd: 08:45:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std)  

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd Formule
199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
1 703 15:43:11,0 6:58:11,0 6:58:11,0 =GT * 100 / 100,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 402 16:59:02,0 8:14:02,0 7:29:07,3 =GT * 100 / 110,0
200314 Martin Rudolph, DF920
Blue Bird
3 226 18:14:12,0 9:29:12,0 7:50:24,8 =GT * 100 / 121,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
4 101 18:21:10,0 9:36:10,0 8:25:24,6 =GT * 100 / 114,0

 

Kano van Pesse trofee


 
Punten houden rekening met 4  aftrekwedstrijden 
  

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
5153 (dnc) (dnc) (2) 2 2 1 1 1 (dnf) 4
2 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
4240 (4) 1 (6) 3 (7) 4 (2) 3 1 5
3 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
3064 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 2 2 1
4 199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
2821 (dnc) (dnc) 1 1 6 3 (dnc) (dnc) dnc dnc
5 200314 Martin Rudolph, DF920
Blue Bird
2205 (dnc) (dnc) 5 5 1 5 3 (dnc) (dnc) dnc
6 200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
2023 2 2 3 6 5 8 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc)
7 199905 Pentcho Bodegom, F24Mk2
Miss Tri
1750 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 2 dnc dnf dns 3
8 199213 Paul Hofman, F33
Trigger
1722 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 4 dnf 2
9 200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
1333 1 3 7 7 8 (dnc) 4 (dnc) (dnc) (dnc)
10 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
1262 3 4 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 7 7 11
11 200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
1262 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 6 dnc 10 8 8
12 199713 Cees van Dongen, F27
Samax
1215 (dnc) (dnc) 4 4 3 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
13 200312 Alex Coppoolse, DF920
Vaya Con Dios
1168 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 5 9 7
14 197023 Pieter Scargo, Piana 30
Zazou
1164 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 6 3 dns
15 200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
1110 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 9 4 10
16 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
1031 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 8 6 9
17 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
871 (dnc) (dnc) (dns) (dns) 4 dnc dnc dns dns 6
18 199302 Jaap de Boer, DF1000
Kikuyu
847 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc 11 5 12
19 200909 Hermann Boks, F9A
20+
335 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 7 dnc dnc dnc dnc
20 200318 Robert de Vries, F27
Trivial Pursuit
234 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnf dns 13
21 163 Daam van der Leij, DF 920 Touring
Wetterjuffer
226 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 9 dnc dnc dnc dnc
22 200214 Wiebe Postma, Multihulls
BI22
202 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnf dns dnf
23 200704 Ipe Piccardt Brouwer, DF920
Ngalawa
180 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 10 dnc dnc dnc dnc
24 8066 Jeroen de Nooijer, Catri 30
Catrina
139 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 11 dnc dnc dnc dnc
25 198416 Ron Bijl, F82R
Fun Fun
101 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 12 dnc dnc dnc dnc
26 200301 Frans Bertels, Multihulls
Milonga
101 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnf dns dns

 

 

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.032
Copyright 1986 – 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *