1e WOK

Multihulls Race 1
Starttijd: 16:00:00,0        Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 17:50:50,0 1:50:50,0 1:19:44,2 =GT * 100 / 139,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 17:29:55,0 1:29:55,0 1:20:17,0 =GT * 100 / 112,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
3 3,0 18:26:39,0 2:26:39,0 1:22:23,3 =GT * 100 / 178,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
4 4,0 18:01:25,0 2:01:25,0 1:24:54,4 =GT * 100 / 143,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
5 5,0 17:56:33,0 1:56:33,0 1:29:39,2 =GT * 100 / 130,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
6 6,0 18:01:25,0 2:01:25,0 1:31:17,4 =GT * 100 / 133,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
7 7,0 18:14:01,0 2:14:01,0 1:37:06,8 =GT * 100 / 138,0
200012 Huib Dinant, Catana 42 S
Madeleine
8 8,0 18:52:22,0 2:52:22,0 1:37:22,9 =GT * 100 / 177,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
9 9,0 18:08:51,0 2:08:51,0 1:38:21,5 =GT * 100 / 131,0

Multihulls Race 2
Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating     

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 11:22:38,0 1:22:38,0 59:26,9 =GT * 100 / 139,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 11:09:23,0 1:09:23,0 1:01:57,0 =GT * 100 / 112,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
3 3,0 11:57:52,0 1:57:52,0 1:06:13,0 =GT * 100 / 178,0
200012 Huib Dinant, Catana 42 S
Madeleine
4 4,0 11:58:09,0 1:58:09,0 1:06:45,1 =GT * 100 / 177,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
5 5,0 11:36:26,0 1:36:26,0 1:07:26,2 =GT * 100 / 143,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
6 6,0 11:30:05,0 1:30:05,0 1:07:43,9 =GT * 100 / 133,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
7 7,0 11:28:10,0 1:28:10,0 1:07:49,2 =GT * 100 / 130,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
8 8,0 11:51:23,0 1:51:23,0 1:20:42,8 =GT * 100 / 138,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
dns 10,0

Multihulls Race 2

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 11:22:38,0 1:22:38,0 59:26,9 =GT * 100 / 139,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 11:09:23,0 1:09:23,0 1:01:57,0 =GT * 100 / 112,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
3 3,0 11:57:52,0 1:57:52,0 1:06:13,0 =GT * 100 / 178,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
4 4,0 11:36:26,0 1:36:26,0 1:07:26,2 =GT * 100 / 143,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
5 5,0 11:30:05,0 1:30:05,0 1:07:43,9 =GT * 100 / 133,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
6 6,0 11:28:10,0 1:28:10,0 1:07:49,2 =GT * 100 / 130,0
200012 Huib Dinant, Catana 42 S
Madeleine
7 7,0 12:08:09,0 2:08:09,0 1:12:24,1 =GT * 100 / 177,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
8 8,0 11:51:23,0 1:51:23,0 1:20:42,8 =GT * 100 / 138,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
dns 10,0

 

Multihulls Race 3
Starttijd: 12:15:00,0        Texel Rating  

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 13:43:04,0 1:28:04,0 1:03:21,4 =GT * 100 / 139,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 13:27:10,0 1:12:10,0 1:04:26,1 =GT * 100 / 112,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
3 3,0 13:50:23,0 1:35:23,0 1:11:43,0 =GT * 100 / 133,0
200012 Huib Dinant, Catana 42 S
Madeleine
4 4,0 14:25:00,0 2:10:00,0 1:13:26,8 =GT * 100 / 177,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 10,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
dns 10,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dns 10,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
dns 10,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
dns 10,0

Uitslag Multihulls Texel Rating

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3,0 1 1 1
2 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
6,0 2 2 2
3 199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
14,0 6 5 3
4 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
16,0 3 3 dns
5 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
18,0 4 4 dns
6 200012 Huib Dinant, Catana 42 S
Madeleine
19,0 8 7 4
7 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
21,0 5 6 dns
8 200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
25,0 7 8 dns
9 199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
29,0 9 dns dns

2e WOK

Multihulls Race 1

Starttijd: 14:00:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199531 Maarten Bakker, geen spi, Hughes cat 8.5 (mod.)
Jochanan
1 1,0 15:30:30,0 1:30:30,0 59:32,4 =GT * 100 / 152,0
200012 Huib Dinant, geen spi, Catana 42 S
Madeleine
2 2,0 15:55:13,0 1:55:13,0 1:03:39,3 =GT * 100 / 181,0
200813 Daam van der Leij, Spi, DF920 Touring
Wetter Juffer
3 3,0 15:30:00,0 1:30:00,0 1:04:17,1 =GT * 100 / 140,0
200015 Dogterom, Bart, scr, Grainger 32
Simon
4 4,0 15:21:00,0 1:21:00,0 1:05:51,2 =GT * 100 / 123,0
200310 Tom Siemerink, Scr + spi, F32RX
Tresoor
5 5,0 15:24:45,0 1:24:45,0 1:13:03,6 =GT * 100 / 116,0
200609 Arno Molenaar, Spi, F31
Thrill Seeker
dns 11,0
200201 Jaap de Geus, scr, DF28 Sport
Triple blue
dns 11,0
199603 Gary Mulder, Spi, F36
Noreen
dns 11,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Spi, Grainer 40
Yana
dns 11,0
199904 Bökkerink, Richard, scr + spi, F31R
Sorry Alice
dns 11,0

 

Multihulls Race 2

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Spi, Grainer 40
Yana
1 1,0 11:44:50,0 1:44:50,0 1:33:36,1 =GT * 100 / 112,0
199904 Bökkerink, Richard, scr + spi, F31R
Sorry Alice
2 2,0 12:26:59,0 2:26:59,0 2:04:33,7 =GT * 100 / 118,0
200609 Arno Molenaar, Spi, F31
Thrill Seeker
3 3,0 12:56:43,0 2:56:43,0 2:07:08,1 =GT * 100 / 139,0
200201 Jaap de Geus, scr, DF28 Sport
Triple blue
4 4,0 12:42:51,0 2:42:51,0 2:08:13,7 =GT * 100 / 127,0
199603 Gary Mulder, Spi, F36
Noreen
5 5,0 12:59:46,0 2:59:46,0 2:14:09,2 =GT * 100 / 134,0
200310 Tom Siemerink, Scr + spi, F32RX
Tresoor
6 6,0 12:53:13,0 2:53:13,0 2:29:19,5 =GT * 100 / 116,0
200015 Dogterom, Bart, scr, Grainger 32
Simon
7 7,0 13:07:54,0 3:07:54,0 2:32:45,9 =GT * 100 / 123,0
200813 Daam van der Leij, Spi, DF920 Touring
Wetter Juffer
dnf 11,0
200012 Huib Dinant, geen spi, Catana 42 S
Madeleine
dnf 11,0
199531 Maarten Bakker, geen spi, Hughes cat 8.5 (mod.)
Jochanan
dns 11,0

 

 

3e WOK

Starttijd: 14:45:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 16:33:09,0 1:48:09,0 1:18:56,5 =GT * 100 / 137,0
199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
2 2,0 16:42:22,0 1:57:22,0 1:22:39,2 =GT * 100 / 142,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
3 3,0 16:20:06,0 1:35:06,0 1:22:41,7 =GT * 100 / 115,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
4 4,0 16:53:45,0 2:08:45,0 1:28:47,6 =GT * 100 / 145,0
200704 Ipe Piccardt Brouwer, DF920
Ngalawa
5 5,0 16:49:00,0 2:04:00,0 1:29:51,3 =GT * 100 / 138,0
200201 Jaap de Geus, DF28 Sport
Triple blue
6 6,0 16:45:00,0 2:00:00,0 1:33:45,0 =GT * 100 / 128,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
7 7,0 16:55:30,0 2:10:30,0 1:33:53,1 =GT * 100 / 139,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dnf 10,0
198341 Simon Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Werk
dnf 10,0

  

Starttijd: 10:30:00,0        Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
1 1,0 11:35:56,0 1:05:56,0 45:28,3 =GT * 100 / 145,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 11:35:12,0 1:05:12,0 47:35,5 =GT * 100 / 137,0
198341 Simon Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Werk
3 3,0 11:38:55,0 1:08:55,0 53:00,8 =GT * 100 / 130,0
200704 Ipe Piccardt Brouwer, DF920
Ngalawa
4 4,0 11:45:40,0 1:15:40,0 54:49,9 =GT * 100 / 138,0
200201 Jaap de Geus, DF28 Sport
Triple blue
5 5,0 11:40:57,0 1:10:57,0 55:25,8 =GT * 100 / 128,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
dns 10,0
199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
dns 10,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 10,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dns 10,0

  

Uitslag Multihulls Texel Rating  

No Zeilno Naam Punten 1 2
1 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3,0 1 2
2 199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
5,0 4 1
3 200704 Ipe Piccardt Brouwer, DF920
Ngalawa
9,0 5 4
4 200201 Jaap de Geus, DF28 Sport
Triple blue
11,0 6 5
5 199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
12,0 2 dns
6 198341 Simon Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Werk
13,0 dnf 3
7 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
13,0 3 dns
8 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
17,0 7 dns
9 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
20,0 dnf dns

 

HET

Totaal Race 1

Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
Yana
1 1,0 10:25:00,0 11:22:10,0 57:10,0 51:58,2 =GT * 100 / 110,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 10:25:00,0 11:37:51,0 1:12:51,0 53:57,8 =GT * 100 / 135,0
199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
3 3,0 10:25:00,0 11:31:50,0 1:06:50,0 54:46,9 =GT * 100 / 122,0
199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
4 4,0 10:25:00,0 11:46:43,0 1:21:43,0 57:32,8 =GT * 100 / 142,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Tres Joli
5 5,0 10:25:00,0 11:43:36,0 1:18:36,0 58:39,4 =GT * 100 / 134,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
Deltaflyer
6 6,0 10:25:00,0 11:40:35,0 1:15:35,0 59:30,9 =GT * 100 / 127,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S
Madaleine
7 7,0 10:05:00,0 11:56:09,0 1:51:09,0 1:02:47,8 =GT * 100 / 177,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
8 8,0 10:25:00,0 11:46:15,0 1:21:15,0 1:03:28,6 =GT * 100 / 128,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
9 9,0 10:25:00,0 11:51:57,0 1:26:57,0 1:03:56,0 =GT * 100 / 136,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
10 10,0 10:05:00,0 11:55:35,0 1:50:35,0 1:04:17,6 =GT * 100 / 172,0
199302 Jaap de Boer, DF1000
Kikuyu
11 11,0 10:05:00,0 11:39:47,0 1:34:47,0 1:05:22,1 =GT * 100 / 145,0
200504 Hugo van Berckel, F35 carbon
Blue Moon
12 12,0 10:25:00,0 11:37:34,0 1:12:34,0 1:05:58,2 =GT * 100 / 110,0
200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
13 13,0 10:25:00,0 11:48:33,0 1:23:33,0 1:06:18,6 =GT * 100 / 126,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
Jochanan
14 14,0 10:05:00,0 11:46:01,0 1:41:01,0 1:06:27,5 =GT * 100 / 152,0
200235 Peter Bakker, Greene/Newick, Acapella
Acapella
15 15,0 10:05:00,0 11:53:22,0 1:48:22,0 1:10:49,7 =GT * 100 / 153,0
NED 198416 Ron Bijl, F82
Fun Fun
16 16,0 10:25:00,0 12:02:16,0 1:37:16,0 1:12:35,2 =GT * 100 / 134,0
2010014 Rob Henkes, Nimble 28.2
Ecco
17 17,0 10:05:00,0 12:17:22,0 2:12:22,0 1:13:56,9 =GT * 100 / 179,0
200911 Steven Vos, Tennant Shilo 30 ft
Windzang
18 18,0 10:05:00,0 12:02:00,0 1:57:00,0 1:16:58,4 =GT * 100 / 152,0
2010013 Dascat
Chi Chi
19 19,0 10:05:00,0 12:40:31,0 2:35:31,0 1:22:17,0 =GT * 100 / 189,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dnc 22,0
199712 Marina de Kanter, Havcat 31
Akka
dnc 22,0

 

Totaal Race 2

Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 12:55:00,0 13:51:40,0 56:40,0 41:58,5 =GT * 100 / 135,0
199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
2 2,0 12:55:00,0 13:47:31,0 52:31,0 43:02,8 =GT * 100 / 122,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
Yana
3 3,0 12:55:00,0 13:42:45,0 47:45,0 43:24,5 =GT * 100 / 110,0
199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
4 4,0 12:55:00,0 13:59:46,0 1:04:46,0 45:36,6 =GT * 100 / 142,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
5 5,0 12:35:00,0 13:54:31,0 1:19:31,0 46:13,8 =GT * 100 / 172,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
Deltaflyer
6 6,0 12:55:00,0 13:54:00,0 59:00,0 46:27,4 =GT * 100 / 127,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
Jochanan
7 7,0 12:35:00,0 13:48:41,0 1:13:41,0 48:28,6 =GT * 100 / 152,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Tres Joli
8 8,0 12:55:00,0 14:00:32,0 1:05:32,0 48:54,3 =GT * 100 / 134,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S
Madaleine
9 9,0 12:35:00,0 14:01:34,0 1:26:34,0 48:54,5 =GT * 100 / 177,0
200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
10 10,0 12:55:00,0 13:57:05,0 1:02:05,0 49:16,4 =GT * 100 / 126,0
199302 Jaap de Boer, DF1000
Kikuyu
11 11,0 12:35:00,0 13:46:43,0 1:11:43,0 49:27,6 =GT * 100 / 145,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
12 12,0 12:55:00,0 13:59:02,0 1:04:02,0 50:01,6 =GT * 100 / 128,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
13 13,0 12:55:00,0 14:03:32,0 1:08:32,0 50:23,5 =GT * 100 / 136,0
200504 Hugo van Berckel, F35 carbon
Blue Moon
14 14,0 12:55:00,0 13:53:29,0 58:29,0 53:10,0 =GT * 100 / 110,0
NED 198416 Ron Bijl, F82
Fun Fun
15 15,0 12:55:00,0 14:06:41,0 1:11:41,0 53:29,7 =GT * 100 / 134,0
200911 Steven Vos, Tennant Shilo 30 ft
Windzang
16 16,0 12:35:00,0 14:08:33,0 1:33:33,0 1:01:32,8 =GT * 100 / 152,0
2010013 Dascat
Chi Chi
17 17,0 12:35:00,0 14:32:10,0 1:57:10,0 1:01:59,6 =GT * 100 / 189,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dnc 22,0
199712 Marina de Kanter, Havcat 31
Akka
dnc 22,0
200235 Peter Bakker, Greene/Newick, Acapella
Acapella
dnc 22,0
2010014 Rob Henkes, Nimble 28.2
Ecco
dnc 22,0

 

Totaal Race 3

Texel Rating        <=4Bft(Std) 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
Yana
1 1,0 11:25:00,0 12:55:30,0 1:30:30,0 1:22:16,4 =GT * 100 / 110,0
199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
2 2,0 11:25:00,0 13:06:08,0 1:41:08,0 1:22:53,8 =GT * 100 / 122,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S
Madaleine
3 3,0 11:05:00,0 13:33:21,0 2:28:21,0 1:23:48,8 =GT * 100 / 177,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
4 4,0 11:05:00,0 13:31:50,0 2:26:50,0 1:25:22,1 =GT * 100 / 172,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
5 5,0 11:25:00,0 13:24:27,0 1:59:27,0 1:28:28,9 =GT * 100 / 135,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
6 6,0 11:25:00,0 13:34:44,0 2:09:44,0 1:33:20,0 =GT * 100 / 139,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
Deltaflyer
7 7,0 11:25:00,0 13:23:42,0 1:58:42,0 1:33:27,9 =GT * 100 / 127,0
199302 Jaap de Boer, DF1000
Kikuyu
8 8,0 11:05:00,0 13:21:08,0 2:16:08,0 1:33:53,1 =GT * 100 / 145,0
199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
9 9,0 11:25:00,0 13:38:22,0 2:13:22,0 1:33:55,2 =GT * 100 / 142,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Tres Joli
10 10,0 11:25:00,0 13:30:58,0 2:05:58,0 1:34:00,3 =GT * 100 / 134,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
Jochanan
11 11,0 11:05:00,0 13:28:54,0 2:23:54,0 1:34:40,3 =GT * 100 / 152,0
199712 Marina de Kanter, Havcat 31
Akka
12 12,0 11:25:00,0 13:41:30,0 2:16:30,0 1:35:27,3 =GT * 100 / 143,0
200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
13 13,0 11:25:00,0 13:26:05,0 2:01:05,0 1:36:05,9 =GT * 100 / 126,0
2010014 Rob Henkes, Nimble 28.2
Ecco
14 14,0 11:05:00,0 13:58:23,0 2:53:23,0 1:36:51,7 =GT * 100 / 179,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
15 15,0 11:25:00,0 13:34:11,0 2:09:11,0 1:40:55,5 =GT * 100 / 128,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
16 16,0 11:25:00,0 13:46:26,0 2:21:26,0 1:43:59,7 =GT * 100 / 136,0
NED 198416 Ron Bijl, F82
Fun Fun
17 17,0 11:25:00,0 13:52:54,0 2:27:54,0 1:50:22,4 =GT * 100 / 134,0
200911 Steven Vos, Tennant Shilo 30 ft
Windzang
18 18,0 11:05:00,0 13:57:11,0 2:52:11,0 1:53:16,7 =GT * 100 / 152,0
200504 Hugo van Berckel, F35 carbon
Blue Moon
19 19,0 11:25:00,0 13:30:07,0 2:05:07,0 1:53:44,5 =GT * 100 / 110,0
200235 Peter Bakker, Greene/Newick, Acapella
Acapella
dns 22,0
2010013 Dascat
Chi Chi
dns 22,0

 

Uitslag Totaal Texel Rating  

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
Yana
5,0 1 3 1
2 199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
7,0 3 2 2
3 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
8,0 2 1 5
4 199810 Thijs Struick, F9AX
Mi Dushi
17,0 4 4 9
5 200012 Huib Dinant, Catana 42S
Madaleine
19,0 7 9 3
6 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
19,0 10 5 4
7 200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
Deltaflyer
19,0 6 6 7
8 199905 P.J. Bodegom, F28cc
Tres Joli
23,0 5 8 10
9 199302 Jaap de Boer, DF1000
Kikuyu
30,0 11 11 8
10 199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
Jochanan
32,0 14 7 11
11 200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
35,0 8 12 15
12 200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
36,0 13 10 13
13 200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
38,0 9 13 16
14 200504 Hugo van Berckel, F35 carbon
Blue Moon
45,0 12 14 19
15 NED 198416 Ron Bijl, F82
Fun Fun
48,0 16 15 17
16 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
50,0 dnc dnc 6
17 200911 Steven Vos, Tennant Shilo 30 ft
Windzang
52,0 18 16 18
18 2010014 Rob Henkes, Nimble 28.2
Ecco
53,0 17 dnc 14
19 199712 Marina de Kanter, Havcat 31
Akka
56,0 dnc dnc 12
20 2010013 Dascat
Chi Chi
58,0 19 17 dns
21 200235 Peter Bakker, Greene/Newick, Acapella
Acapella
59,0 15 dnc dns

 

 

50-Mijls 2010

Starttijd: 08:45:00,0        Texel Rating    

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
1 1,0 17:30:12,0 8:45:12,0 4:55:03,4 =GT * 100 / 178,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 15:16:50,0 6:31:50,0 4:56:50,6 =GT * 100 / 132,0
199904 Bökkerink, Richard, F31R
Sorry Alice
3 3,0 14:42:59,0 5:57:59,0 5:03:22,5 =GT * 100 / 118,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
4 4,0 15:34:49,0 6:49:49,0 5:08:08,0 =GT * 100 / 133,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
5 5,0 14:59:56,0 6:14:56,0 5:12:26,7 =GT * 100 / 120,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
6 6,0 16:26:43,0 7:41:43,0 5:37:01,2 =GT * 100 / 137,0
199905 P.J. Bodegom, F28cc
Très Joli
7 7,0 16:08:30,0 7:23:30,0 5:38:33,0 =GT * 100 / 131,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
8 8,0 16:15:19,0 7:30:19,0 5:46:23,8 =GT * 100 / 130,0
200920 Menno van der Zijp, F22
Jalla Jalla
dnf 10,0

  

 

Kano van Pesse trofé 2010

Punten houden rekening met 4  aftrekwedstrijden
De volgende wedstrijden tellen mee in volgorde van datum
50mijls, wok1 (4 bannen), rondje ijsselmeer, wok2 (2 banen), HET (3 banen) en wok3 (2 banen)

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12
1 200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
8258 2 1 1 1 1 (dns) (3)
2 1 (5) 1 (2)
2 199907 Yana
Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
7106 (dnc) 2 2 2 (14) (dns) 1
1 3 1 3 (dns)
3 199904 Sorry Alice
Bökkerink, Richard, F31R
4344 3 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dns 2
3 2 2 dnc dnc
4 199717 Sant Dorig
Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
3950 1 3 3 (dns) (dnc) (dnc) (dnc)
10 5 4 dnc dnc
5 199134 Makwaku
Klaas Parrel, DF920
3490 4 6 5 3 2 (dnc) (dnc)
(dnc) (dnc) dnc 4 1
6 200012 Madaleine
Huib Dinant, Catana 42S
2827 (dnc) 8 7 4 (dnc) 2 dnf
7 9 3 (dnc) (dnc)
7 199810 Mi Dushi
Thijs Struick, F9AX
2687 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
4 4 9 2 dns
8 199905 Tres Joli
P.J. Bodegom, F28 cc
2378 7 9 (dns) (dns) 5 (dnc) (dnc)
5 8 10 dnc dnc
9 200201 Triple blue
Jaap de Geus, DF28 Sport
2348 8 (dnc) (dnc) (dnc) 7 (dns) 4
8 12 15 6 5
10 200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
2017 6 4 4 (dns) 4 (dnc) (dnc)
(dnc) dnc dnc 7 dns
11 199603 Noreen
Gary Mulder, F36
1918 (dnc) 5 6 (dns) 10 (dns) 5
(dnc) dnc 6 dnf dns
12 199531 Jochanan
Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
1858 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 1 dns
14 7 11 dnc dnc
13 200913 Deltaflyer
Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
1690 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
6 6 7 dnc dnc
14 200704 Ngalawa
Ipe Piccardt Brouwer, DF920
1354 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 3 dnc dnc
dnc dnc dnc 5 4
15 200711 Three of a kind
Hans Petri, F27
1131 (dnc) 7 8 (dns) (dnc) (dnc) dnc
9 13 16 dnc dnc
16 199302 Kikuyu
Jaap de Boer, DF1000
1105 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
11 11 8 dnc dnc
17 200813 Wetter Juffer
Daam van der Leij, DF920 Touring
923 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 6 3 dnf
dnc dnc dnc dnc dnc
18 200310 Tresoor
Tom Siemerink, F32RX
897 5 (dnc) (dnc) (dnc) 13 5 6
(dnc) dnc dnc dnc dnc
19 200217 Whisper
Frans Sleebos, F31 ult cruiser
863 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
13 10 13 dnc dnc
20 200504 Blue Moon
Hugo van Berckel, F35 carbon
587 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
12 14 19 dnc dnc
21 NED 198416 Fun Fun
Ron Bijl, F82
480 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
16 15 17 dnc dnc
22 198341 Werk
Simon Rhebergen, X-Ray 8m Cat
424 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
dnc dnc dnc dnf 3
23 200015 Simon
Dogterom, Bart, Grainger 32
408 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc 4 7
dnc dnc dnc dnc dnc
24 2010014 Ecco
Rob Henkes, Nimble 28.2
383 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
17 dnc 14 dnc dnc
25 200911 Windzang
Steven Vos, Tennant Shilo 30 ft
375 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
18 16 18 dnc dnc
26 200912 Delta Flyer
Rob Luijnenburg, DF920 Extreem
374 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 8 dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc
27 200710 Caribou
Zieger Driesen, DF920 Touring
323 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 9 dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc
28 199712 Akka
Marina de Kanter, Havcat 31
301 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
dnc dnc 12 dnc dnc
29 609 Velox
Angus Abrams, F28R
236 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 11 dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc
30 200235 Acapella
Peter Bakker, Greene/Newick, Acapella
204 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
15 dnc dns dnc dnc
31 2010013 Chi Chi
Dascat
202 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc
19 17 dns dnc dnc
32 200501 Max
Ernst Steinraht, F82R
198 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) 12 dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc
33 198416 Fun Fun
Ron Bijl, F82R
101 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnf dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc
34 200920 Jalla Jalla
Menno van der Zijp, F22
101 dnf (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc
dnc dnc dnc dnc dnc

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.057
Copyright 1986 – 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *