50 Mijls dual handed28 april Starttijd: 08:45:00,0 Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 15:03:40,0 6:18:40,0 4:36:23,9 =GT * 100 / 137,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
2 2,0 15:38:49,0 6:53:49,0 5:23:17,7 =GT * 100 / 128,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
3 3,0 16:31:20,0 7:46:20,0 5:40:23,4 =GT * 100 / 137,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
4 4,0 16:43:26,0 7:58:26,0 6:13:46,6 =GT * 100 / 128,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
dnf 8,0
200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
dnf 8,0
200101 Marcel Bökkerink, F31R
Playstation
dnf 8,0

Rondje IJsselmeer

12 mei Starttijd: 10:00:00,0 Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 15:02:28,0 5:02:28,0 3:40:46,7 =GT * 100 / 137,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
2 2,0 14:56:02,0 4:56:02,0 3:42:34,9 =GT * 100 / 133,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
3 3,0 15:33:22,0 5:33:22,0 3:59:49,9 =GT * 100 / 139,0
200501 Ernst Steinraht, F82R
Max
4 4,0 15:18:15,0 5:18:15,0 4:04:48,5 =GT * 100 / 130,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
5 5,0 15:22:20,0 5:22:20,0 4:11:49,4 =GT * 100 / 128,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
6 6,0 16:00:55,0 6:00:55,0 4:17:47,9 =GT * 100 / 140,0
200813 Daam van der Leij, DF920 Touring
Wetter Juffer
7 7,0 15:48:30,0 5:48:30,0 4:18:08,9 =GT * 100 / 135,0
200123 Jacob Blom, DF920 Touring
Guzjen!
8 8,0 15:39:45,0 5:39:45,0 4:25:25,8 =GT * 100 / 128,0
200915 Marcel Hoek, C28EC
Let’s Tango
9 9,0 15:59:04,0 5:59:04,0 4:27:57,6 =GT * 100 / 134,0
200201 Jaap de Geus, DF 28 sport
Triple Blue
10 10,0 15:45:54,0 5:45:54,0 4:30:14,1 =GT * 100 / 128,0
200504 Hugo van Berckel, F35C
Blue Moon
11 11,0 14:58:36,0 4:58:36,0 4:41:41,9 =GT * 100 / 106,0
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta
Glatisant
12 12,0 18:05:12,0 8:05:12,0 4:47:06,0 =GT * 100 / 169,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
dns 15,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
dns 15,0

 

WOK 1

Race 1 

13 mei Starttijd: 10:00:00,0 Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
1 1,0 12:01:38,0 2:01:38,0 1:50:34,5 =GT * 100 / 110,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 12:36:24,0 2:36:24,0 1:54:09,6 =GT * 100 / 137,0
199134 Klaas Parrel, DF920
Makwaku
3 3,0 12:40:22,0 2:40:22,0 1:55:22,3 =GT * 100 / 139,0
200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
4 4,0 12:42:15,0 2:42:15,0 1:58:25,8 =GT * 100 / 137,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
5 5,0 12:33:42,0 2:33:42,0 2:03:57,1 =GT * 100 / 124,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
6 6,0 12:39:52,0 2:39:52,0 2:04:53,8 =GT * 100 / 128,0
200915 Marcel Hoek, C28EC
Let’s Tango
7 7,0 12:47:30,0 2:47:30,0 2:05:00,0 =GT * 100 / 134,0
200201 Jaap de Geus, DF 28 sport
Triple Blue
8 8,0 12:42:24,0 2:42:24,0 2:06:52,5 =GT * 100 / 128,0

 

HET

Race 1
Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200310 Tom Siemerink, F32RX 1 1,0 11:55:00,0 13:12:18,0 1:17:18,0 1:02:20,3 =GT * 100 / 124,0
199213 Paul Hofman, F33 2 2,0 11:55:00,0 13:13:10,0 1:18:10,0 1:02:32,0 =GT * 100 / 125,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 3 3,0 11:55:00,0 13:06:39,0 1:11:39,0 1:05:08,2 =GT * 100 / 110,0
200609 Arno Molenaar, F31 4 4,0 11:55:00,0 13:28:52,0 1:33:52,0 1:08:31,0 =GT * 100 / 137,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 5 5,0 11:55:00,0 13:28:43,0 1:33:43,0 1:08:54,6 =GT * 100 / 136,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 6 6,0 11:55:00,0 13:28:46,0 1:33:46,0 1:10:30,1 =GT * 100 / 133,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 7 7,0 11:55:00,0 13:03:29,0 1:08:29,0 1:10:36,1 =GT * 100 / 97,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 8 8,0 11:55:00,0 13:24:56,0 1:29:56,0 1:12:31,6 =GT * 100 / 124,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 9 9,0 11:55:00,0 13:25:56,0 1:30:56,0 1:12:44,8 =GT * 100 / 125,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 10 10,0 11:55:00,0 13:33:03,0 1:38:03,0 1:13:10,3 =GT * 100 / 134,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 11 11,0 11:55:00,0 13:29:07,0 1:34:07,0 1:13:31,7 =GT * 100 / 128,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 12 12,0 11:55:00,0 13:32:49,0 1:37:49,0 1:13:32,8 =GT * 100 / 133,0
198416 Ron Bijl, F82 13 13,0 11:55:00,0 13:35:47,0 1:40:47,0 1:16:56,0 =GT * 100 / 131,0
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 14 14,0 12:05:00,0 14:24:53,0 2:19:53,0 1:18:08,8 =GT * 100 / 179,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 15 15,0 12:05:00,0 14:17:42,0 2:12:42,0 1:22:25,3 =GT * 100 / 161,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 16 16,0 12:05:00,0 14:08:51,0 2:03:51,0 1:22:34,0 =GT * 100 / 150,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 17 17,0 12:05:00,0 14:30:03,0 2:25:03,0 1:24:19,9 =GT * 100 / 172,0
200719 Peter Le Belle, F31 18 18,0 11:55:00,0 13:51:55,0 1:56:55,0 1:26:36,3 =GT * 100 / 135,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 19 19,0 12:05:00,0 14:42:14,0 2:37:14,0 1:30:21,8 =GT * 100 / 174,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 20 20,0 11:55:00,0 14:00:10,0 2:05:10,0 1:32:43,0 =GT * 100 / 135,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 21 21,0 11:55:00,0 14:03:23,0 2:08:23,0 1:36:31,7 =GT * 100 / 133,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 22 22,0 12:05:00,0 14:07:04,0 2:02:04,0 1:38:26,5 =GT * 100 / 124,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 23 23,0 12:05:00,0 15:14:46,0 3:09:46,0 1:52:57,4 =GT * 100 / 168,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider dnf 29,0
200504 Hugo van Berckel, F35C dnc 29,0
199603 Gary Mulder, F36 dnc 29,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 dnc 29,0
Race 2
Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 1 1,0 15:20:00,0 15:56:17,0 36:17,0 32:59,1 =GT * 100 / 110,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 2 2,0 15:20:00,0 16:03:16,0 43:16,0 33:48,1 =GT * 100 / 128,0
200609 Arno Molenaar, F31 3 3,0 15:20:00,0 16:06:26,0 46:26,0 33:53,6 =GT * 100 / 137,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 4 4,0 15:20:00,0 16:03:01,0 43:01,0 34:41,5 =GT * 100 / 124,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 5 5,0 15:20:00,0 16:06:11,0 46:11,0 34:43,5 =GT * 100 / 133,0
199213 Paul Hofman, F33 6 6,0 15:20:00,0 16:03:45,0 43:45,0 35:00,0 =GT * 100 / 125,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 7 7,0 15:20:00,0 16:07:42,0 47:42,0 35:04,4 =GT * 100 / 136,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 8 8,0 15:20:00,0 16:07:24,0 47:24,0 35:38,3 =GT * 100 / 133,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 9 9,0 15:20:00,0 16:08:12,0 48:12,0 35:58,2 =GT * 100 / 134,0
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 10 10,0 15:20:00,0 16:25:10,0 1:05:10,0 36:24,4 =GT * 100 / 179,0
200310 Tom Siemerink, F32RX 11 11,0 15:20:00,0 16:05:31,0 45:31,0 36:42,4 =GT * 100 / 124,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 12 12,0 15:20:00,0 16:09:51,0 49:51,0 36:55,6 =GT * 100 / 135,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 13 13,0 15:20:00,0 16:10:56,0 50:56,0 38:17,7 =GT * 100 / 133,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 14 14,0 15:20:00,0 16:25:56,0 1:05:56,0 38:20,0 =GT * 100 / 172,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 15 15,0 15:20:00,0 15:57:26,0 37:26,0 38:35,5 =GT * 100 / 97,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 16 16,0 15:20:00,0 16:08:21,0 48:21,0 38:40,8 =GT * 100 / 125,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 17 17,0 15:20:00,0 16:19:50,0 59:50,0 39:53,3 =GT * 100 / 150,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 18 18,0 15:20:00,0 16:25:40,0 1:05:40,0 40:47,2 =GT * 100 / 161,0
198416 Ron Bijl, F82 19 19,0 15:20:00,0 16:13:46,0 53:46,0 41:02,6 =GT * 100 / 131,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 20 20,0 15:20:00,0 16:33:41,0 1:13:41,0 42:20,8 =GT * 100 / 174,0
200719 Peter Le Belle, F31 21 21,0 15:20:00,0 16:19:10,0 59:10,0 43:49,6 =GT * 100 / 135,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 22 22,0 15:20:00,0 16:17:10,0 57:10,0 46:06,1 =GT * 100 / 124,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 23 23,0 15:20:00,0 16:40:56,0 1:20:56,0 48:10,5 =GT * 100 / 168,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider 24 24,0 15:20:00,0 16:47:44,0 1:27:44,0 56:36,1 =GT * 100 / 155,0
200504 Hugo van Berckel, F35C dnc 29,0
199603 Gary Mulder, F36 dnc 29,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 dnc 29,0

Race 3

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31 1 1,0 10:35:00,0 11:10:41,0 35:41,0 26:02,8 =GT * 100 / 137,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 2 2,0 10:35:00,0 11:09:40,0 34:40,0 27:05,0 =GT * 100 / 128,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 3 3,0 10:35:00,0 11:09:19,0 34:19,0 27:40,5 =GT * 100 / 124,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 4 4,0 10:35:00,0 11:05:40,0 30:40,0 27:52,7 =GT * 100 / 110,0
199603 Gary Mulder, F36 5 5,0 10:35:00,0 11:14:24,0 39:24,0 28:20,7 =GT * 100 / 139,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 6 6,0 10:35:00,0 11:13:10,0 38:10,0 28:29,0 =GT * 100 / 134,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 7 7,0 10:35:00,0 11:13:12,0 38:12,0 28:43,3 =GT * 100 / 133,0
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 8 8,0 10:45:00,0 11:37:03,0 52:03,0 29:04,7 =GT * 100 / 179,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 9 9,0 10:35:00,0 11:03:20,0 28:20,0 29:12,6 =GT * 100 / 97,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 10 10,0 10:45:00,0 11:36:07,0 51:07,0 29:43,1 =GT * 100 / 172,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 11 11,0 10:35:00,0 11:15:40,0 40:40,0 30:34,6 =GT * 100 / 133,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 12 12,0 10:45:00,0 11:38:13,0 53:13,0 30:35,1 =GT * 100 / 174,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 13 13,0 10:35:00,0 11:17:30,0 42:30,0 31:15,0 =GT * 100 / 136,0
198416 Ron Bijl, F82 14 14,0 10:35:00,0 11:16:13,0 41:13,0 31:27,8 =GT * 100 / 131,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 15 15,0 10:35:00,0 11:14:47,0 39:47,0 31:49,6 =GT * 100 / 125,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 16 16,0 10:35:00,0 11:18:10,0 43:10,0 32:27,4 =GT * 100 / 133,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 17 17,0 10:35:00,0 11:24:14,0 49:14,0 32:49,3 =GT * 100 / 150,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 18 18,0 10:45:00,0 11:29:00,0 44:00,0 35:29,0 =GT * 100 / 124,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 19 19,0 10:45:00,0 11:42:17,0 57:17,0 35:34,8 =GT * 100 / 161,0
200719 Peter Le Belle, F31 20 20,0 10:35:00,0 11:24:54,0 49:54,0 36:57,8 =GT * 100 / 135,0
200504 Hugo van Berckel, F35C 21 21,0 10:35:00,0 11:14:14,0 39:14,0 37:00,8 =GT * 100 / 106,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 22 22,0 10:45:00,0 11:47:12,0 1:02:12,0 37:01,4 =GT * 100 / 168,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 23 23,0 10:35:00,0 11:29:48,0 54:48,0 40:35,6 =GT * 100 / 135,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 dnc 28,0
199213 Paul Hofman, F33 dnc 28,0
200310 Tom Siemerink, F32RX dnc 28,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider dnc 28,0

 

Totaal uitslag 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200609 Arno Molenaar, F31 8,0 4 3 1
2 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 8,0 3 1 4
3 200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 15,0 11 2 2
4 200101 Marcel Bokkerink, F31R 15,0 8 4 3
5 199713 Cees van Dongen, Corsair 36 18,0 6 5 7
6 199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 25,0 5 7 13
7 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 25,0 10 9 6
8 199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 31,0 7 15 9
9 200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 32,0 14 10 8
10 199213 Paul Hofman, F33 36,0 2 6 dnc
11 200915 Marcel Hoek, Corsair 28 36,0 12 8 16
12 200310 Tom Siemerink, F32RX 40,0 1 11 dnc
13 200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 40,0 9 16 15
14 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 41,0 17 14 10
15 199134 Klaas Parrel, Somersault 26 45,0 21 13 11
16 198416 Ron Bijl, F82 46,0 13 19 14
17 200012 Huib Dinant, Catana 42S 51,0 19 20 12
18 199325 Dancker Daamen, Windrider 17 52,0 15 18 19
19 200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 55,0 20 12 23
20 200719 Peter Le Belle, F31 59,0 18 21 20
21 199603 Gary Mulder, F36 61,0 dnc dnc 5
22 199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 61,0 16 17 dnc
23 200815 Nol Twigt, Visionarry 62,0 22 22 18
24 201201 Haiko Dragstra, Triune 31 68,0 23 23 22
25 201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 73,0 dnc dnc 17
26 200504 Hugo van Berckel, F35C 77,0 dnc dnc 21
27 200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider 80,0 dnf 24 dnc

 

HET uitslagen per groep

Multihulls – Veld 01 Race 1 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199213 Paul Hofman, F33 1 1,0 11:55:00,0 14:07:49,0 2:12:49,0 1:46:15,2 =GT * 100 / 125,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 2 2,0 11:55:00,0 14:22:00,0 2:27:00,0 1:48:05,3 =GT * 100 / 136,0
200310 Tom Siemerink, F32RX 3 3,0 11:55:00,0 14:11:52,0 2:16:52,0 1:50:22,6 =GT * 100 / 124,0
200609 Arno Molenaar, F31 4 4,0 11:55:00,0 14:26:42,0 2:31:42,0 1:50:43,8 =GT * 100 / 137,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 5 5,0 11:55:00,0 13:59:38,0 2:04:38,0 1:53:18,2 =GT * 100 / 110,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 6 6,0 11:55:00,0 14:20:33,0 2:25:33,0 1:53:42,7 =GT * 100 / 128,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 7 7,0 11:55:00,0 14:27:34,0 2:32:34,0 1:53:51,3 =GT * 100 / 134,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 8 8,0 11:55:00,0 14:29:23,0 2:34:23,0 1:54:21,5 =GT * 100 / 135,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 9 9,0 11:55:00,0 14:27:37,0 2:32:37,0 1:54:45,0 =GT * 100 / 133,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 10 10,0 11:55:00,0 14:28:58,0 2:33:58,0 1:55:45,9 =GT * 100 / 133,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 11 11,0 11:55:00,0 14:20:21,0 2:25:21,0 1:56:16,8 =GT * 100 / 125,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 12 12,0 11:55:00,0 14:21:39,0 2:26:39,0 1:58:16,0 =GT * 100 / 124,0
198416 Ron Bijl, F82 13 13,0 11:55:00,0 14:35:07,0 2:40:07,0 2:02:13,6 =GT * 100 / 131,0
200719 Peter Le Belle, F31 14 14,0 11:55:00,0 14:47:16,0 2:52:16,0 2:07:36,3 =GT * 100 / 135,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 15 15,0 11:55:00,0 14:00:03,0 2:05:03,0 2:08:55,1 =GT * 100 / 97,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 16 16,0 11:55:00,0 14:54:43,0 2:59:43,0 2:15:07,5 =GT * 100 / 133,0
200504 Hugo van Berckel, F35C dnc 20,0
199603 Gary Mulder, F36 dnc 20,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 dnc 20,0

   

Multihulls – Veld 01 Race 2

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 1 1,0 15:20:00,0 15:56:17,0 36:17,0 32:59,1 =GT * 100 / 110,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 2 2,0 15:20:00,0 16:03:16,0 43:16,0 33:48,1 =GT * 100 / 128,0
200609 Arno Molenaar, F31 3 3,0 15:20:00,0 16:06:26,0 46:26,0 33:53,6 =GT * 100 / 137,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 4 4,0 15:20:00,0 16:03:01,0 43:01,0 34:41,5 =GT * 100 / 124,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 5 5,0 15:20:00,0 16:06:11,0 46:11,0 34:43,5 =GT * 100 / 133,0
199213 Paul Hofman, F33 6 6,0 15:20:00,0 16:03:45,0 43:45,0 35:00,0 =GT * 100 / 125,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 7 7,0 15:20:00,0 16:07:42,0 47:42,0 35:04,4 =GT * 100 / 136,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 8 8,0 15:20:00,0 16:07:24,0 47:24,0 35:38,3 =GT * 100 / 133,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 9 9,0 15:20:00,0 16:08:12,0 48:12,0 35:58,2 =GT * 100 / 134,0
200310 Tom Siemerink, F32RX 10 10,0 15:20:00,0 16:05:31,0 45:31,0 36:42,4 =GT * 100 / 124,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 11 11,0 15:20:00,0 16:09:51,0 49:51,0 36:55,6 =GT * 100 / 135,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 12 12,0 15:20:00,0 16:10:56,0 50:56,0 38:17,7 =GT * 100 / 133,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 13 13,0 15:20:00,0 15:57:26,0 37:26,0 38:35,5 =GT * 100 / 97,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 14 14,0 15:20:00,0 16:08:21,0 48:21,0 38:40,8 =GT * 100 / 125,0
198416 Ron Bijl, F82 15 15,0 15:20:00,0 16:13:46,0 53:46,0 41:02,6 =GT * 100 / 131,0
200719 Peter Le Belle, F31 16 16,0 15:20:00,0 16:19:10,0 59:10,0 43:49,6 =GT * 100 / 135,0
200504 Hugo van Berckel, F35C dnc 20,0
199603 Gary Mulder, F36 dnc 20,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 dnc 20,0

   

Multihulls – Veld 01 Race 3

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31 1 1,0 10:35:00,0 11:49:43,0 1:14:43,0 54:32,3 =GT * 100 / 137,0
200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 2 2,0 10:35:00,0 11:45:45,0 1:10:45,0 55:16,4 =GT * 100 / 128,0
199603 Gary Mulder, F36 3 3,0 10:35:00,0 11:52:21,0 1:17:21,0 55:38,8 =GT * 100 / 139,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 4 4,0 10:35:00,0 11:36:19,0 1:01:19,0 55:44,5 =GT * 100 / 110,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 5 5,0 10:35:00,0 11:50:49,0 1:15:49,0 56:34,8 =GT * 100 / 134,0
199713 Cees van Dongen, Corsair 36 6 6,0 10:35:00,0 11:50:50,0 1:15:50,0 57:01,1 =GT * 100 / 133,0
200101 Marcel Bokkerink, F31R 7 7,0 10:35:00,0 11:46:43,0 1:11:43,0 57:50,2 =GT * 100 / 124,0
199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 8 8,0 10:35:00,0 11:32:02,0 57:02,0 58:47,8 =GT * 100 / 97,0
199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 9 9,0 10:35:00,0 11:58:22,0 1:23:22,0 1:01:17,9 =GT * 100 / 136,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26 10 10,0 10:35:00,0 11:57:23,0 1:22:23,0 1:01:56,5 =GT * 100 / 133,0
200915 Marcel Hoek, Corsair 28 11 11,0 10:35:00,0 11:58:02,0 1:23:02,0 1:02:25,9 =GT * 100 / 133,0
200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 12 12,0 10:35:00,0 11:53:35,0 1:18:35,0 1:02:52,0 =GT * 100 / 125,0
201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 13 13,0 10:35:00,0 12:09:53,0 1:34:53,0 1:03:15,3 =GT * 100 / 150,0
198416 Ron Bijl, F82 14 14,0 10:35:00,0 11:59:20,0 1:24:20,0 1:04:22,6 =GT * 100 / 131,0
200504 Hugo van Berckel, F35C 15 15,0 10:35:00,0 11:50:14,0 1:15:14,0 1:10:58,5 =GT * 100 / 106,0
200719 Peter Le Belle, F31 16 16,0 10:35:00,0 12:12:32,0 1:37:32,0 1:12:14,8 =GT * 100 / 135,0
200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 17 17,0 10:35:00,0 12:18:06,0 1:43:06,0 1:16:22,2 =GT * 100 / 135,0
199213 Paul Hofman, F33 dnc 20,0
200310 Tom Siemerink, F32RX dnc 20,0

   

Uitslag Multihulls – Veld 01 Texel Rating

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200609 Arno Molenaar, F31 8,0 4 3 1
2 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri 10,0 5 1 4
3 200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme 10,0 6 2 2
4 199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC 18,0 2 7 9
5 199713 Cees van Dongen, Corsair 36 20,0 9 5 6
6 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring 21,0 7 9 5
7 200101 Marcel Bokkerink, F31R 23,0 12 4 7
8 199213 Paul Hofman, F33 27,0 1 6 dnc
9 200915 Marcel Hoek, Corsair 28 29,0 10 8 11
10 200310 Tom Siemerink, F32RX 33,0 3 10 dnc
11 200318 Robert de Vries, Cosair 31UC 36,0 8 11 17
12 199904 Bökkerink, Richard, F32SRC 36,0 15 13 8
13 200201 Jaap de Geus, Df 28 sport 37,0 11 14 12
14 199134 Klaas Parrel, Somersault 26 38,0 16 12 10
15 198416 Ron Bijl, F82 42,0 13 15 14
16 199603 Gary Mulder, F36 43,0 dnc dnc 3
17 200719 Peter Le Belle, F31 46,0 14 16 16
18 201102 Maatren Muntinga, Kraken 33 53,0 dnc dnc 13
19 200504 Hugo van Berckel, F35C 55,0 dnc dnc 15

   

Multihulls – Veld 02 Race 1

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 1 1,0 12:05:00,0 14:24:53,0 2:19:53,0 1:18:08,8 =GT * 100 / 179,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 2 2,0 12:05:00,0 14:17:42,0 2:12:42,0 1:22:25,3 =GT * 100 / 161,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 3 3,0 12:05:00,0 14:08:51,0 2:03:51,0 1:22:34,0 =GT * 100 / 150,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 4 4,0 12:05:00,0 14:30:03,0 2:25:03,0 1:24:19,9 =GT * 100 / 172,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 5 5,0 12:05:00,0 14:42:14,0 2:37:14,0 1:30:21,8 =GT * 100 / 174,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 6 6,0 12:05:00,0 14:07:04,0 2:02:04,0 1:38:26,5 =GT * 100 / 124,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 7 7,0 12:05:00,0 15:14:46,0 3:09:46,0 1:52:57,4 =GT * 100 / 168,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider dnf 9,0

   

Multihulls – Veld 02 Race 2

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 1 1,0 15:20:00,0 16:25:10,0 1:05:10,0 36:24,4 =GT * 100 / 179,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 2 2,0 15:20:00,0 16:25:56,0 1:05:56,0 38:20,0 =GT * 100 / 172,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 3 3,0 15:20:00,0 16:19:50,0 59:50,0 39:53,3 =GT * 100 / 150,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 4 4,0 15:20:00,0 16:25:40,0 1:05:40,0 40:47,2 =GT * 100 / 161,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 5 5,0 15:20:00,0 16:33:41,0 1:13:41,0 42:20,8 =GT * 100 / 174,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 6 6,0 15:20:00,0 16:17:10,0 57:10,0 46:06,1 =GT * 100 / 124,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 7 7,0 15:20:00,0 16:40:56,0 1:20:56,0 48:10,5 =GT * 100 / 168,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider 8 8,0 15:20:00,0 16:47:44,0 1:27:44,0 56:36,1 =GT * 100 / 155,0

  

Multihulls – Veld 02 Race 3

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 1 1,0 10:45:00,0 11:37:03,0 52:03,0 29:04,7 =GT * 100 / 179,0
199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 2 2,0 10:45:00,0 11:36:07,0 51:07,0 29:43,1 =GT * 100 / 172,0
200012 Huib Dinant, Catana 42S 3 3,0 10:45:00,0 11:38:13,0 53:13,0 30:35,1 =GT * 100 / 174,0
200815 Nol Twigt, Visionarry 4 4,0 10:45:00,0 11:29:00,0 44:00,0 35:29,0 =GT * 100 / 124,0
199325 Dancker Daamen, Windrider 17 5 5,0 10:45:00,0 11:42:17,0 57:17,0 35:34,8 =GT * 100 / 161,0
201201 Haiko Dragstra, Triune 31 6 6,0 10:45:00,0 11:47:12,0 1:02:12,0 37:01,4 =GT * 100 / 168,0
199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 dnc 9,0
200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider dnc 9,0

   

Uitslag Multihulls – Veld 02 Texel Rating 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta 3,0 1 1 1
2 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S 8,0 4 2 2
3 199325 Dancker Daamen, Windrider 17 11,0 2 4 5
4 200012 Huib Dinant, Catana 42S 13,0 5 5 3
5 199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5 15,0 3 3 dnc
6 200815 Nol Twigt, Visionarry 16,0 6 6 4
7 201201 Haiko Dragstra, Triune 31 20,0 7 7 6
8 200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider 26,0 dnf 8 dnc

 

WOK 3 

Multihulls – Veld 01 Race 1

Starttijd: 14:30:00,0        

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
1 1,0 16:02:47,0 1:32:47,0 1:07:43,5 =GT * 100 / 137,0
199603 Noreen
Gary Mulder, F36
2 2,0 16:06:05,0 1:36:05,0 1:09:07,5 =GT * 100 / 139,0
199907 Yana
Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
3 3,0 15:46:20,0 1:16:20,0 1:09:23,6 =GT * 100 / 110,0
199134 Wawaru
Klaas Parrel, Somersault 26
4 4,0 16:11:30,0 1:41:30,0 1:13:01,3 =GT * 100 / 139,0
200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
5 5,0 16:05:22,0 1:35:22,0 1:13:21,5 =GT * 100 / 130,0
200201 Triple Blue
Jaap de Geus, Df 28 sport
6 6,0 16:05:48,0 1:35:48,0 1:14:50,6 =GT * 100 / 128,0
200101 Playstation 3
Marcel Bokkerink, F31R
7 7,0 16:04:30,0 1:34:30,0 1:16:12,6 =GT * 100 / 124,0
199904 Today
Bökkerink, Richard, F32SRC
8 8,0 15:46:35,0 1:16:35,0 1:16:35,0 =GT * 100 / 100,0
199713 Chalenger
Cees van Dongen, Corsair 36
dnc 10,0

  

Multihulls – Veld 01 Race 2

Starttijd: 10:00:00,0    

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Yana
Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
1 1,0 10:51:42,0 51:42,0 47:00,0 =GT * 100 / 110,0
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
2 2,0 11:06:00,0 1:06:00,0 48:10,5 =GT * 100 / 137,0
200201 Triple Blue
Jaap de Geus, Df 28 sport
3 3,0 11:02:50,0 1:02:50,0 49:05,3 =GT * 100 / 128,0
199713 Chalenger
Cees van Dongen, Corsair 36
4 4,0 11:15:00,0 1:15:00,0 53:34,3 =GT * 100 / 140,0
199603 Noreen
Gary Mulder, F36
5 5,0 11:17:03,0 1:17:03,0 55:25,9 =GT * 100 / 139,0
200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
6 6,0 11:20:51,0 1:20:51,0 1:02:11,5 =GT * 100 / 130,0
200101 Playstation 3
Marcel Bokkerink, F31R
dnc 10,0
199904 Today
Bökkerink, Richard, F32SRC
dnc 10,0
199134 Wawaru
Klaas Parrel, Somersault 26
dnc 10,0

 

Multihulls – Veld 01 Race 3

Starttijd: 11:30:00,0     

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
1 1,0 12:38:34,0 1:08:34,0 50:02,9 =GT * 100 / 137,0
200201 Triple Blue
Jaap de Geus, Df 28 sport
2 2,0 12:34:28,0 1:04:28,0 50:21,9 =GT * 100 / 128,0
199907 Yana
Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
3 3,0 12:27:00,0 57:00,0 51:49,1 =GT * 100 / 110,0
199603 Noreen
Gary Mulder, F36
4 4,0 12:50:31,0 1:20:31,0 57:55,5 =GT * 100 / 139,0
199713 Chalenger
Cees van Dongen, Corsair 36
5 5,0 12:56:00,0 1:26:00,0 1:01:25,7 =GT * 100 / 140,0
200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
6 6,0 12:55:18,0 1:25:18,0 1:05:36,9 =GT * 100 / 130,0
200101 Playstation 3
Marcel Bokkerink, F31R
dnc 10,0
199904 Today
Bökkerink, Richard, F32SRC
dnc 10,0
199134 Wawaru
Klaas Parrel, Somersault 26
dnc 10,0

  

Uitslag Multihulls – Veld 01 Texel Rating

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 200609 Thrill Seeker
Arno Molenaar, F31
4,0 1 2 1
2 199907 Yana
Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
7,0 3 1 3
3 200201 Triple Blue
Jaap de Geus, Df 28 sport
11,0 6 3 2
4 199603 Noreen
Gary Mulder, F36
11,0 2 5 4
5 200116 Equinox
Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
17,0 5 6 6
6 199713 Chalenger
Cees van Dongen, Corsair 36
19,0 dnc 4 5
7 199134 Wawaru
Klaas Parrel, Somersault 26
24,0 4 dnc dnc
8 200101 Playstation 3
Marcel Bokkerink, F31R
27,0 7 dnc dnc
9 199904 Today
Bökkerink, Richard, F32SRC
28,0 8 dnc dnc

 

Uitslag totaal
Punten houden rekening met 3 aftrekwedstrijden

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
9
1 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
6476 1 1 (2) (4) 3 1 1 (2)
1
2 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainger 40 tri
Yana
5756 (dnc) (dns) 1 3 1 4 3 1
(3)
3 200913 Rob Luijnenberg, DF 920 extreme
Deltaflyer
2782 (dnc) (dnc) (dnc) 11 2 2 dnc dnc
dnc
4 200101 Marcel Bokkerink, F31R
Playstation 3
2703 dnf (dnc) (dnc) 8 4 3 7 (dnc)
dnc
5 199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
2579 (dnf) 3 3 21 13 11 4 (dnc)
(dnc)
6 199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
2560 (dnc) (dnc) (dnc) 6 5 7 dnc 4
5
7 200201 Jaap de Geus, Df 28 sport
Triple Blue
2415 4 (10) (8) 9 16 15 (6) 3
2
8 200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
2226 (dnc) (dns) 5 1 11 (dnc) dnc dnc
dnc
9 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
1924 (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 5 2 5
4
10 199213 Paul Hofman, F33
Trigger
1883 (dnc) (dnc) (dnc) 2 6 dnc dnc dnc
dnc
11 199905 P.J. Bodegom, Corsair 28 CC
Trés Joli
1767 (dnc) (dnc) (dnc) 5 7 13 dnc dnc
dnc
12 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
1693 (dnc) (dnc) (dnc) 10 9 6 dnc dnc
dnc
13 200915 Marcel Hoek, Corsair 28
Let’s Tango
1624 (dnc) 9 7 12 8 16 (dnc) (dnc)
dnc
14 199904 Bökkerink, Richard, F32SRC
Today
1550 (dnc) (dnc) (dnc) 7 15 9 8 dnc
dnc
15 200502 Marc de Rooy, Woods Sagitta
Glatisant
1477 (dnc) 12 (dnc) 14 10 8 (dnc) dnc
dnc
16 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
1386 (dnc) 2 (dnc) (dnc) dnc dnc 5 6
6
17 200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
1352 2 5 6 (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc
dnc
18 200711 Hans Petri, F27
Three of a kind
1273 3 6 4 (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc
dnc
19 199717 Bram en Doddy van Leeuwen, Catana 40S
Sant Dorig
1049 (dnc) (dnc) (dnc) 17 14 10 dnc dnc
dnc
20 198416 Ron Bijl, F82
Fun Fun
886 (dnc) (dnc) (dnc) 13 19 14 dnc dnc
dnc
21 200012 Huib Dinant, Catana 42S
Madaleine
766 (dnc) (dnc) (dnc) 19 20 12 dnc dnc
dnc
22 199325 Dancker Daamen, Windrider 17
Windrider
715 (dnc) (dnc) (dnc) 15 18 19 dnc dnc
dnc
23 200318 Robert de Vries, Cosair 31UC
Brainwave
683 (dnc) (dnc) (dnc) 20 12 23 dnc dnc
dnc
24 200501 Ernst Steinraht, F82R
Max
578 (dnc) 4 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc
dnc
25 200719 Peter Le Belle, F31
Fly
547 (dnc) (dnc) (dnc) 18 21 20 dnc dnc
dnc
26 199531 Maarten Bakker, Hughes cat 8.5
Jochanan
528 (dnc) (dnc) (dnc) 16 17 dnc dnc dnc
dnc
27 200815 Nol Twigt, Visionarry
Blind Date
485 (dnc) (dnc) (dnc) 22 22 18 dnc dnc
dnc
28 201201 Haiko Dragstra, Triune 31
Antje
358 (dnc) (dnc) (dnc) 23 23 22 dnc dnc
dnc
29 200813 Daam van der Leij, DF920 Touring
Wetter Juffer
335 (dnc) 7 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc
dnc
30 200504 Hugo van Berckel, F35C
Blue Moon
280 (dnc) 11 (dnc) (dnc) dnc 21 dnc dnc
dnc
31 200123 Jacob Blom, DF920 Touring
Guzjen!
277 (dnc) 8 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc
dnc
32 201102 Maatren Muntinga, Kraken 33
Foglio
232 (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 17 dnc dnc
dnc
33 200817 Sipke Diepbrink, Woods Strider
Sarah
202 (dnc) (dnc) (dnc) dnf 24 dnc dnc dnc
dnc
34 200217 Frans Sleebos, F31 ult cruiser
Whisper
101 dnf (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc
dnc

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 – 2012, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *