HET

Race 1

Starttijd: 11:55:00,0        Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 13:27:43,0 1:32:43,0 1:06:13,6 =GT * 100 / 140,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 13:30:39,0 1:35:39,0 1:06:53,3 =GT * 100 / 143,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
3 3,0 13:28:10,0 1:33:10,0 1:09:31,6 =GT * 100 / 134,0
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
4 4,0 13:34:36,0 1:39:36,0 1:10:38,3 =GT * 100 / 141,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
5 5,0 13:32:36,0 1:37:36,0 1:11:14,5 =GT * 100 / 137,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
6 6,0 13:27:58,0 1:32:58,0 1:13:12,1 =GT * 100 / 127,0
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
7 7,0 14:43:44,0 2:48:44,0 1:36:25,1 =GT * 100 / 175,0
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
8 8,0 14:30:09,0 2:35:09,0 2:02:09,9 =GT * 100 / 127,0
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dnf 10,0

Race 2

Starttijd: 13:50:00,0        Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 15:26:41,0 1:36:41,0 1:09:03,6 =GT * 100 / 140,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 15:31:20,0 1:41:20,0 1:10:51,7 =GT * 100 / 143,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
3 3,0 15:28:42,0 1:38:42,0 1:13:39,4 =GT * 100 / 134,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
4 4,0 15:30:33,0 1:40:33,0 1:19:10,4 =GT * 100 / 127,0
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
5 5,0 15:48:19,0 1:58:19,0 1:23:54,7 =GT * 100 / 141,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dnf 10,0
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
dns 10,0
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
dns 10,0
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dns 10,0

Race 3

Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Starttijd Tijd Tijd Tijd. Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 10:19:30,0 11:48:42,0 1:29:12,0 1:03:42,9 =GT * 100 / 140,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
2 2,0 10:22:30,0 11:54:12,0 1:31:42,0 1:08:26,0 =GT * 100 / 134,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3 3,0 10:17:30,0 11:55:45,0 1:38:15,0 1:08:42,4 =GT * 100 / 143,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
4 4,0 10:26:30,0 12:04:00,0 1:37:30,0 1:16:46,3 =GT * 100 / 127,0
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
5 5,0 10:00:00,0 12:56:35,0 2:56:35,0 1:40:54,3 =GT * 100 / 175,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dns 10,0
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
dns 10,0
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
dns 10,0
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dns 10,0

Uitslag wedstrijd 2 telt niet mee

No Zeilno Naam Punten 1 3
1 199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
2,0 1 1
2 200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
5,0 3 2
3 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
5,0 2 3
4 199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
10,0 6 4
5 200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
12,0 7 5
6 198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
14,0 4 dns
7 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
15,0 5 dns
8 200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
18,0 8 dns
9 199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
20,0 dnf dns

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 – 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

WOK 3

Race 1

Starttijd: 14:00:00,0        Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
1 1,0 14:53:07,0 53:07,0 47:25,5 =GT * 100 / 112,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 15:08:54,0 1:08:54,0 49:55,7 =GT * 100 / 138,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
3 3,0 15:03:26,0 1:03:26,0 51:09,4 =GT * 100 / 124,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
4 4,0 15:10:41,0 1:10:41,0 51:35,6 =GT * 100 / 137,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
5 5,0 15:15:12,0 1:15:12,0 52:35,2 =GT * 100 / 143,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
6 6,0 15:09:58,0 1:09:58,0 54:39,7 =GT * 100 / 128,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
7 7,0 15:07:09,0 1:07:09,0 55:57,5 =GT * 100 / 120,0
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
dns 11,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 11,0
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
dns 11,0

Race 2

Starttijd: 15:30:00,0        Texel Rating  

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
1 1,0 16:25:01,0 55:01,0 49:07,3 =GT * 100 / 112,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 16:38:30,0 1:08:30,0 49:38,3 =GT * 100 / 138,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
3 3,0 16:45:30,0 1:15:30,0 52:47,8 =GT * 100 / 143,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
4 4,0 16:42:50,0 1:12:50,0 53:09,8 =GT * 100 / 137,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
5 5,0 16:41:50,0 1:11:50,0 56:07,2 =GT * 100 / 128,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
6 6,0 16:39:36,0 1:09:36,0 56:07,7 =GT * 100 / 124,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
dns 11,0
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
dns 11,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 11,0
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
dns 11,0

   Race 3

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 10:59:04,0 59:04,0 42:48,1 =GT * 100 / 138,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 10:48:21,0 48:21,0 43:10,2 =GT * 100 / 112,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
3 3,0 11:04:37,0 1:04:37,0 46:29,2 =GT * 100 / 139,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
4 4,0 10:56:40,0 56:40,0 47:13,3 =GT * 100 / 120,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
5 5,0 11:06:02,0 1:06:02,0 48:12,0 =GT * 100 / 137,0
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
6 6,0 11:08:07,0 1:08:07,0 48:18,6 =GT * 100 / 141,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
7 7,0 11:09:13,0 1:09:13,0 48:24,2 =GT * 100 / 143,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
8 8,0 11:01:04,0 1:01:04,0 49:14,8 =GT * 100 / 124,0
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
9 9,0 11:05:26,0 1:05:26,0 49:56,9 =GT * 100 / 131,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
10 10,0 11:05:04,0 1:05:04,0 50:50,0 =GT * 100 / 128,0

Uitslag WOK  3

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
4,0 1 1 2
2 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
5,0 2 2 1
3 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
13,0 4 4 5
4 199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
15,0 5 3 7
5 200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
17,0 3 6 8
6 200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
21,0 6 5 10
7 198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
22,0 7 dns 4
8 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
25,0 dns dns 3
9 199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
28,0 dns dns 6
10 201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
31,0 dns dns 9

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 – 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *