CTC50 jubileum

Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 1e manche 5 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Jan Willem van Crevel 1 NED333M Fuchur F33R 123 11:20:00 AM 12:29:50 PM 01:09:50   00:56:47 100,0        
T Siemerink 2 124 Calypso F24 mk1 155 11:20:00 AM 12:50:31 PM 01:30:31   00:58:24 102,9        
Marcel en Wilma Hoek 3 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 11:20:00 AM 12:41:09 PM 01:21:09   00:59:14 104,3        
Richard Bokkerink 4 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 11:20:00 AM 12:42:39 PM 01:22:39   00:59:28 104,7        
Arno Molenaar 5 NED122 Thriller F-32R 116 11:20:00 AM 12:29:01 PM 01:09:01 11,6% 00:59:30 104,8 2,0%      
Karst Hoogenboom 6 POEH Het Verstand kraken 33 129 11:20:00 AM 12:37:52 PM 01:17:52   01:00:22 106,3        
Rudolf de Willigen 7 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 11:20:00 AM 12:40:47 PM 01:20:47   01:01:40 108,6        
Klaas Parrel 8 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 11:20:00 AM 12:48:55 PM 01:28:55   01:02:37 110,3        
Peter Le Belle 9   Fly Ostac F-31 142 11:20:00 AM 12:51:38 PM 01:31:38   01:04:32 113,7        
Marcel Bokkerink 10 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 11:20:00 AM 12:36:23 PM 01:16:23   01:04:44 114,0 4,3%      
Rob van Vliet 11 116 Slowmotion Farrier F82R 120 11:20:00 AM 12:38:54 PM 01:18:54 9,4% 01:05:45 115,8 4,7%      
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 2e manche 5 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Jan Willem van Crevel 1 NED333M Fuchur F33R 123 1:10:00 PM 1:40:20 PM 00:30:20   00:24:40 100,0        
T Siemerink 2 124 Calypso F24 mk1 155 1:10:00 PM 1:48:40 PM 00:38:40   00:24:57 101,2        
Richard Bokkerink 3 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 1:10:00 PM 1:44:47 PM 00:34:47   00:25:01 101,5        
Rudolf de Willigen 4 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 1:10:00 PM 1:43:04 PM 00:33:04   00:25:15 102,4        
Karst Hoogenboom 5 POEH Het Verstand kraken 33 129 1:10:00 PM 1:43:18 PM 00:33:18 9,0% 00:25:49 104,7 1,7%      
Marcel en Wilma Hoek 6 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 1:10:00 PM 1:45:58 PM 00:35:58   00:26:15 106,5        
Peter Le Belle 7   Fly Ostac F-31 142 1:10:00 PM 1:47:41 PM 00:37:41   00:26:32 107,6        
Jan-Peter Jürgensen 8 101 Albatros V Farrier F-32 124 1:10:00 PM 1:43:14 PM 00:33:14   00:26:48 108,7        
Arno Molenaar 9 NED122 Thriller F-32R 116 1:10:00 PM 1:42:40 PM 00:32:40   00:28:10 114,2        
Rob van Vliet 10 116 Slowmotion Farrier F82R 120 1:10:00 PM 1:45:04 PM 00:35:04 7,2% 00:29:13 118,5 5,6%      
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 3e manche 5 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Richard Bokkerink 1 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 2:00:00 PM 2:32:51 PM 00:32:51   00:23:38 100,0        
Rudolf de Willigen 2 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 2:00:00 PM 2:31:27 PM 00:31:27   00:24:00 101,6        
Arno Molenaar 3 NED122 Thriller F-32R 116 2:00:00 PM 2:28:27 PM 00:28:27   00:24:32 103,8        
Karst Hoogenboom 4 POEH Het Verstand kraken 33 129 2:00:00 PM 2:32:16 PM 00:32:16   00:25:01 105,8        
T Siemerink 5 124 Calypso F24 mk1 155 2:00:00 PM 2:38:48 PM 00:38:48 11,5% 00:25:02 105,9 2,5%      
Marcel en Wilma Hoek 6 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 2:00:00 PM 2:35:10 PM 00:35:10   00:25:40 108,6        
Peter Le Belle 7   Fly Ostac F-31 142 2:00:00 PM 2:36:41 PM 00:36:41   00:25:50 109,3        
Jan Willem van Crevel 8 NED333M Fuchur F33R 123 2:00:00 PM 2:33:48 PM 00:33:48   00:27:29 116,3        
Rob van Vliet 9 116 Slowmotion Farrier F82R 120 2:00:00 PM 2:35:05 PM 00:35:05 9,0% 00:29:14 123,7 6,9%      
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 4e manche 6 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
T Siemerink 1 124 Calypso F24 mk1 155 11:28:00 AM 12:30:26 PM 01:02:26   00:40:17 100,0        
Rudolf de Willigen 2 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 11:28:00 AM 12:21:22 PM 00:53:22   00:40:44 101,1        
Richard Bokkerink 3 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 11:28:00 AM 12:28:04 PM 01:00:04   00:43:13 107,3        
Marcel en Wilma Hoek 4 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 11:28:00 AM 12:28:02 PM 01:00:02   00:43:49 108,8        
Jan Willem van Crevel 5 NED333M Fuchur F33R 123 11:28:00 AM 12:22:14 PM 00:54:14 6,9% 00:44:06 109,5 4,2%      
Klaas Parrel 6 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 11:28:00 AM 12:31:46 PM 01:03:46   00:44:54 111,5        
Jan-Peter Jürgensen 7 101 Albatros V Farrier F-32 124 11:28:00 AM 12:23:43 PM 00:55:43   00:44:56 111,6        
Marcel Bokkerink 8 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 11:28:00 AM 12:21:12 PM 00:53:12   00:45:05 111,9        
Rob Luijnenburg 9 NED165 Delta Flyer Dragonfly 920 Ext. 134 11:28:00 AM 12:29:43 PM 01:01:43   00:46:03 114,3        
Peter Le Belle 10   Fly Ostac F-31 142 11:28:00 AM 12:33:43 PM 01:05:43 7,7% 00:46:17 114,9 4,6%      
Karst Hoogenboom 11 POEH Het Verstand kraken 33 129 11:28:00 AM 12:29:09 PM 01:01:09   00:47:24 117,7        
Cees van Dongen 12 FRA37261 Challenger Corsair 36 131 11:28:00 AM 12:31:04 PM 01:03:04   00:48:09 119,5        
Rob van Vliet 13 116 Slowmotion Farrier F82R 120 11:28:00 AM 12:27:01 PM 00:59:01   00:49:11 122,1        
Renzo van der Plas 14 NED1 Equinox Trimaran 37 ft 129 11:28:00 AM 12:32:19 PM 01:04:19   00:49:51 123,8        
Marcus Hoedtke 15 NED 142 makani   124 11:28:00 AM 12:32:53 PM 01:04:53   00:52:20 129,9        
Georg Euler 16 FRA2545 Naviguer autrement Trimaran 129 11:28:00 AM 12:36:15 PM 01:08:15   00:52:54 131,3        
Arno Molenaar 17 NED122 Thriller F-32R 116 11:28:00 AM 12:32:24 PM 01:04:24 7,4% 00:55:31 137,8 9,0%      
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 5e manche 6 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Richard Bokkerink 1 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 12:55:00 PM 1:20:26 PM 00:25:26   00:18:18 100,0        
T Siemerink 2 124 Calypso F24 mk1 155 12:55:00 PM 1:24:06 PM 00:29:06   00:18:46 102,6        
Jan Willem van Crevel 3 NED333M Fuchur F33R 123 12:55:00 PM 1:18:10 PM 00:23:10   00:18:50 102,9        
Karst Hoogenboom 4 POEH Het Verstand kraken 33 129 12:55:00 PM 1:19:26 PM 00:24:26   00:18:56 103,5        
Rudolf de Willigen 5 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 12:55:00 PM 1:19:53 PM 00:24:53 8,8% 00:19:00 103,8 1,5%      
Marcel en Wilma Hoek 6 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 12:55:00 PM 1:21:18 PM 00:26:18   00:19:12 104,9        
Rob Luijnenburg 7 NED165 Delta Flyer Dragonfly 920 Ext. 134 12:55:00 PM 1:21:06 PM 00:26:06   00:19:29 106,5        
Peter Le Belle 8   Fly Ostac F-31 142 12:55:00 PM 1:23:24 PM 00:28:24   00:20:00 109,3        
Jan-Peter Jürgensen 9 101 Albatros V Farrier F-32 124 12:55:00 PM 1:20:01 PM 00:25:01   00:20:10 110,3        
Marcel Bokkerink 10 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 12:55:00 PM 1:19:01 PM 00:24:01 7,3% 00:20:21 111,2 3,5%      
Klaas Parrel 11 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 12:55:00 PM 1:24:31 PM 00:29:31   00:20:47 113,6        
Arno Molenaar 12 NED122 Thriller F-32R 116 12:55:00 PM 1:19:17 PM 00:24:17   00:20:56 114,4        
  13   Madness   135 12:55:00 PM 1:23:29 PM 00:28:29   00:21:06 115,3        
Rob van Vliet 14 116 Slowmotion Farrier F82R 120 12:55:00 PM 1:21:30 PM 00:26:30   00:22:05 120,7        
Marcus Hoedtke 15 NED 142 makani   124 12:55:00 PM 1:24:21 PM 00:29:21   00:23:40 129,4        
Cees van Dongen 16 FRA37261 Challenger Corsair 36 131 12:55:00 PM 1:26:06 PM 00:31:06   00:23:44 129,7        
Renzo van der Plas 17 NED1 Equinox Trimaran 37 ft 129 12:55:00 PM 1:26:45 PM 00:31:45   00:24:37 134,5        
Georg Euler 18 FRA2545 Naviguer autrement Trimaran 129 12:55:00 PM 1:34:46 PM 00:39:46 14,3% 00:30:50 168,5 14,4%      
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 6e manche 6 juli 2018                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Richard Bokkerink 1 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 1:40:00 PM 2:29:26 PM 00:49:26   00:35:34 100,0        
Jan-Peter Jürgensen 2 101 Albatros V Farrier F-32 124 1:40:00 PM 2:24:56 PM 00:44:56   00:36:14 101,9        
Karst Hoogenboom 3 POEH Het Verstand kraken 33 129 1:40:00 PM 2:27:45 PM 00:47:45   00:37:01 104,1        
Rudolf de Willigen 4 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 1:40:00 PM 2:28:36 PM 00:48:36   00:37:06 104,3        
Rob Luijnenburg 5 NED165 Delta Flyer Dragonfly 920 Ext. 134 1:40:00 PM 2:30:39 PM 00:50:39 4,5% 00:37:48 106,3 2,3%      
Marcel Bokkerink 6 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 1:40:00 PM 2:24:48 PM 00:44:48   00:37:58 106,8        
Jan Willem van Crevel 7 NED333M Fuchur F33R 123 1:40:00 PM 2:27:10 PM 00:47:10   00:38:21 107,8        
Marcel en Wilma Hoek 8 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 1:40:00 PM 2:32:43 PM 00:52:43   00:38:29 108,2        
Cees van Dongen 9 FRA37261 Challenger Corsair 36 131 1:40:00 PM 2:30:45 PM 00:50:45   00:38:44 108,9        
Peter Le Belle 10   Fly Ostac F-31 142 1:40:00 PM 2:35:04 PM 00:55:04 6,6% 00:38:47 109,0 2,9%      
Arno Molenaar 11 NED122 Thriller F-32R 116 1:40:00 PM 2:26:04 PM 00:46:04   00:39:43 111,7        
Klaas Parrel 12 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 1:40:00 PM 2:36:59 PM 00:56:59   00:40:08 112,8        
Renzo van der Plas 13 NED1 Equinox Trimaran 37 ft 129 1:40:00 PM 2:34:04 PM 00:54:04   00:41:55 117,9        
  14   Madness   135 1:40:00 PM 2:38:24 PM 00:58:24   00:43:16 121,6        
Rob van Vliet 15 116 Slowmotion Farrier F82R 120 1:40:00 PM 2:33:02 PM 00:53:02   00:44:12 124,3        
Marcus Hoedtke 16 NED 142 makani   124 1:40:00 PM 2:39:10 PM 00:59:10   00:47:43 134,2        
Georg Euler 17 FRA2545 Naviguer autrement Trimaran 129 1:40:00 PM 2:44:12 PM 01:04:12 10,5% 00:49:46 139,9 9,9%      
T Siemerink 18 124 Calypso F24 mk1 155 1:40:00 PM DNS DNS   DNS          
                               
                               
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG 7 juli 2018 Lange Baan                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot rating henk eggink en zeeland kristal starttijd finishtijd zeiltijd cv% gecorr. index nrs. cv %      
Willem Jan Laane 1 HM201 Mallemok Iroquois MK2 DD 201 10:40:00 AM 1:50:05 PM 03:10:05   01:34:34 100,0        
T Siemerink 2 124 Calypso F24 mk1 155 10:40:00 AM 1:29:08 PM 02:49:08   01:49:07 115,4        
Paul Hofman 3 NED103M ADELAIDE TEK-35 156 10:40:00 AM 1:31:37 PM 02:51:37   01:50:01 116,3        
Robert Klein Breteler 4   Wervelwind Maldives 32 171 10:40:00 AM 1:55:11 PM 03:15:11   01:54:09 120,7        
Marcel en Wilma Hoek 5 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 10:40:00 AM 1:21:42 PM 02:41:42 8,1% 01:58:02 124,8 8,2%      
Richard Bokkerink 6 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 10:40:00 AM 1:24:24 PM 02:44:24   01:58:16 125,1        
Peter Le Belle 7   Fly Ostac F-31 142 10:40:00 AM 1:28:40 PM 02:48:40   01:58:47 125,6        
Rudolf de Willigen 8 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 10:40:00 AM 1:16:36 PM 02:36:36   01:59:33 126,4        
Karst Hoogenboom 9 POEH Het Verstand kraken 33 129 10:40:00 AM 1:18:34 PM 02:38:34   02:02:55 130,0        
Jan Willem van Crevel 10 NED333M Fuchur F33R 123 10:40:00 AM 1:12:11 PM 02:32:11 8,3% 02:03:44 130,8 7,5%      
Jan-Peter Jürgensen 11 101 Albatros V Farrier F-32 124 10:40:00 AM 1:16:52 PM 02:36:52   02:06:30 133,8        
Pieter Scargo 12   Zazou Starck 852 L 172 10:40:00 AM 2:18:32 PM 03:38:32   02:07:03 134,4        
Pieter Sprong 13 8 Follow me   137 10:40:00 AM 1:34:11 PM 02:54:11   02:07:08 134,4        
Cees van Dongen 14 FRA37261 Challenger Corsair 36 131 10:40:00 AM 1:26:55 PM 02:46:55   02:07:25 134,7        
Marcel Bokkerink 15 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 10:40:00 AM 1:10:56 PM 02:30:56   02:07:55 135,3        
Bram van Leeuwen 16 14 Sant Dorig Catana 40ft 176 10:40:00 AM 2:26:36 PM 03:46:36   02:08:45 136,1        
Rob Luijnenburg 17 NED165 Delta Flyer Dragonfly 920 Ext. 134 10:40:00 AM 1:33:44 PM 02:53:44   02:09:39 137,1        
Rob van Vliet 18 116 Slowmotion Farrier F82R 120 10:40:00 AM 1:16:40 PM 02:36:40   02:10:33 138,1        
Renzo van der Plas 19 NED1 Equinox Trimaran 37 ft 129 10:40:00 AM 1:37:25 PM 02:57:25   02:17:32 145,4        
Arno Molenaar 20 NED122 Thriller F-32R 116 10:40:00 AM 1:20:32 PM 02:40:32 12,0% 02:18:23 146,3 8,4%      
Marcus Hoedtke 21 NED 142 makani   124 10:40:00 AM 1:40:02 PM 03:00:02 11,7% 02:25:11 153,5 9,0%      
Klaas Parrel 22 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 10:40:00 AM DNF DNF   DNF          
wiebe postma 23   Bi22     10:40:00 AM DNH DNH   DNH          
                               
                               
                               
Deelnemers wedstrijdenCTC-50   UITSLAG Overall                        
Naamschipper nr. Zeilteken Naamboot Typeboot TY 1e 2e 3e   6e lange baan   lange baan aftrek ranking
T Siemerink 1 124 Calypso F24 mk1 155 2 2 5   19 1   1 -24 6
Richard Bokkerink 2 209 Dibiaha Dragonfly 800CR 139 4 3 1   1 2   2 -7 6
Rudolf de Willigen 3 145 Yippie Yo Farrier 31R CC 131 7 4 2   4 6   6 -13 16
Jan Willem van Crevel 4 NED333M Fuchur F33R 123 1 1 8   7 8   8 -16 17
Marcel en Wilma Hoek 5 28 Let’s Tango Corsair 28EC 137 3 6 6   8 3   3 -14 15
Karst Hoogenboom 6 POEH Het Verstand kraken 33 129 6 5 4   3 5   5 -17 11
Peter Le Belle 7   Fly Ostac F-31 142 9 7 7   10 4   4 -20 21
Jan-Peter Jürgensen 8 101 Albatros V Farrier F-32 124 19 8 19   2 7   7 -38 24
Marcel Bokkerink 9 NED1104 Playstation III Corsair f31R 118 10 19 19   6 10   10 -38 36
Arno Molenaar 10 NED122 Thriller F-32R 116 5 9 3   11 13   13 -26 28
Rob van Vliet 11 116 Slowmotion Farrier F82R 120 11 10 9   15 11   11 -29 38
Rob Luijnenburg 12 NED165 Delta Flyer Dragonfly 920 Ext. 134 19 19 19   5 14   14 -38 52
Klaas Parrel 13 NED573 Wawaru Newick somersault 26 142 8 19 19   12 17   17 -38 54
Cees van Dongen 14 FRA37261 Challenger Corsair 36 131 19 19 19   9 9   9 -38 46
Renzo van der Plas 15 NED1 Equinox Trimaran 37 ft 129 19 19 19   13 12   12 -38 56
Marcus Hoedtke 16 NED 142 makani   124 19 19 19   16 16   16 -38 67
Georg Euler 17 FRA2545 Naviguer autrement Trimaran 129 19 19 19   17 17   17 -38 70

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *